Призначено голову Державної інспекції навчальних закладів

Головою Державної інспекції навчальних закладів України призначено Юрія Дудника

Призначено голову Державної інспекції навчальних закладів

Головою Державної інспекції навчальних закладів України призначено Юрія Дудника. Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Кабінету Міністрів.

З 2011 до 2014 року Дудник працював на посаді першого заступника голови Державної інспекції навчальних закладів України. У період 2010-2011 років обіймав посаду головного спеціаліста сектору з питань освіти та науки Управління гуманітарної політики Секретаріату КМУ.

Як відомо, колишнього голову інспекції Михайла Гончаренка було звільнено з посади 12 березня цього року.

Основними завданнями ДІНЗ України є реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного контролю за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності, а також внесення на розгляд міністра освіти і науки пропозицій щодо формування державної політики у зазначеній сфері.

Освіта.ua
28.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Обыватель
Выгоните на пенсию ПокроевуЛ.Д. Создала мощною структуру по зарабатыванию денег издают непонятные брошюры без указания тиража, издательства и продают школам. На курсах заставляют проходить спецкурсы за деньги. Когда приезжают в школы оказывать "методическую помощь" их кормят и оплачивают проезд. Как благодарность разгромные аналитические справки. Банду ГЕТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
elena Bobrova
Снимите категории, звания с учителей, дают их директора школ, которые сами не компетентны, этим сэкономите деньги Страны и демократизируете ситуацию в школе, не будет ссор в школе, зависти и несправедливости.
555
Для elena Bobrova: ну очень умно! Учителя с многолетним опытом и выпускника ВУЗа с сомнительными знаниями методики, а точнее, их отсутствием, вы предлагаете причесывать одной гребенкой. Даже не интересно вам объяснять ваше абсолютное непонимание проблемы.
Коментувати
Роман
А хтось казав: "МОН відмовляється від репресивних функцій та контролю за кожним кроком, що робить вищий навчальний заклад", "Обов’язок розвитку якості освіти і наукових досліджень в університетах переноситься з міністерства в самі університети", "інспекція неодноразово застосовувала тиск на навчальні заклади та учасників освітнього процесу"... Ось так реформують освіту. Побалакали-побалакали, та й залишили все як було, тільки керівників поміняли :(

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!