Уряд хоче збільшити рухову активність дітей

Кабмін схвалив законопроект Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки

Уряд хоче збільшити рухову активність дітей

Законопроект схвалено на засіданні уряду 6 березня 2013 року, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів. Документ розроблений Державною службою молоді та спорту.

Метою законопроекту є прийняття Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, що спрямована на створення умов для впровадження здорового способу життя, залучення широких верств населення до масового спорту та розвитку спорту вищих досягнень.

Відповідним актом затверджуються заходи, спрямовані на розбудову сфери фізичної культури та спорту, визначаються шляхи вирішення поставлених завдань.

Як зазначив міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін, виконання Програми дасть можливість поступово збільшити рухову активність дітей і молоді до 8–12 годин на тиждень, залучити до змістовного дозвілля та відпочинку населення, зокрема молодь.

В уряді розраховують, що реалізація програми допоможе залучити до 20 % дітей та молоді віком від 6 до 23 років до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах і створити умови для розвитку резервного спорту та поповнення основного складу національних збірних команд.

Також, виступаючи під час урядового засідання, прем’єр-міністр Микола Азаров висловив переконання, що впродовж поточного року у кожен навчальний заклад можна повернути спортивні зали та майданчики.

Освіта.ua
07.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
???!
Як покращити рухову активність учнів, коли в школі 1 спортивна зала з прогнилою підлогою і 32 класи із середньою наповнюваністю 25-27 учнів?
Yury Onischenko
Сначала нужно сократить, как минимум, наполовину школьную программу, а потом о здоровье говорить. В Минобразовании сидят преступники, они делаю посредством ее детей инвалидами!
Nika
Для Yury Onischenko: 100% підтримую
Сільський вчитель
У нашому навчальному закладі у всих 8-11 класах щодня у дітей по 7 уроків. А ще плюс до цього виховна година на 7.45, бесіди з БЖ, різні шкільні заходи... Про яку рухову активність тут можна говорити?
Людмила
підтримую Юрія Оніщенко
Коментувати