Янукович зрозумів, що помилково об’єднав спорт і освіту

Президент Віктор Янукович має намір знову відокремити від Міністерства освіти і науки напрямки з питань молоді та спорту

Янукович зрозумів, що помилково об’єднав спорт і освіту

Про це він заявив в ефірі програми "Діалог з країною", повідомляють Коментарі.

Президент зазначив, що об´єднання в одне міністерство освіти і науки напрямків спорту та молоді було великою помилкою. Він заявив, що має намір найближчим часом відновити ті управління, зокрема й на місцях в регіонах.

"Це була не реорганізація. Спорт та фізкультура - це трохи різні речі... І я маю намір найближчим часом розібратися в цьому питанні", - зазначив глава держави, додавши, що спорт треба любити, і цим питанням можуть займатися тільки професіонали.

Як відомо, створення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту відбулося у грудні 2010 року.

Згідно з указом президента, нове міністерство створювалось шляхом реорганізації Міністерства освіти і науки та Міністерства у справах сім`ї, молоді та спорту, що мало на меті усунення дублювання їх повноважень, забезпечення скорочення чисельності управлінського апарату та витрат на його утримання, а також підвищення ефективності державного управління.

Освіта.ua
22.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор школи
Це на рівні держави спорт і фізкультура - окрема від освіти річ, а на місцевому рівні, особливо у сільських районах спорт тримається тільки за рахунок освіти. Спортшколи, це що не освіта? Змагання на місцевому рівні - тільки на освітянському рівні. Тому робити окреме міністерство для кількох федерацій та олімпійського комітету, які базуються у Києві - це абсурд. Хіба може якийсь департамент...
xxx
Освітою і наукою, тим більше, повинні займатися професіонали. Над цим теж не завадило би задуматися президентові.
U
Це тільки таке може бути в нашій державі. Президент спочатку робить , а потім думає? Чи він просто експериментує - як йому краще робити?! І смішно , і плакати хочеться. Якби таке зробила проста людина, вона б давно не працювала на своїй посаді.