В Україні утворене Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

В рамках адміністративної реформи Президент України Віктор Янукович реорганізував Міністерство освіти і науки та Міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту

В Україні утворене Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

Як зазначається в Указі Президента №1085 від 9 грудня, з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень, забезпечення скорочення чисельності управлінського апарату та витрат на його утримання, а також підвищення ефективності державного управління утворене Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Нове міністерство створене шляхом реорганізації Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту.

Відповідно до указу також утворені Державна служба інтелектуальної власності України та Державна служба молоді та спорту України.

Також, указом ліквідована Вища атестаційна комісія України, її функції покладені на новостворене Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Документом установлено, що міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, що утворюються шляхом реорганізації інших центральних органів виконавчої влади, є правонаступниками органів, які реорганізуються.

Крім того, Кабінету міністрів доручено скоротити чисельність державних службовців, які працюють у центральних органах виконавчої влади, не менше, ніж на 30 відсотків.

Міністром освіти і науки, молоді та спорту України призначено Дмитра Табачника.

Освіта.ua
10.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
zzz
Коли РУО розгонять? Задовбали! Школа без бумажок - якісна освіта, розігнати всіх управлінців - дармоїдів. Всіх до школи: з крейдою, ганчіркою, до дошки та на прибирання території. Ще можна звільнених чинуш ганяти на всілякі мітинги та свята: з радісно-дебільним виразом на обличчі хай бігають кроси, ходять колонами на День захисту дітей та славлять улюблену партію.
UA
А куди ж ділась сім"я? Про це як то ніхто не повідомив. Треба розуміти, що тепер Табачник буде Всеукраїнським батьком?..
Учитель
Ура" Слава нашій новітній "освіті" та новим "олімпійцям". Ура славному герою українїнської освіти ТАБАЧнику
Docent
А "попереднє" міністерство своїм наказом затвердило ПОРЯДОК надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами. http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1196-10
Юдель
радует только сокращение аппарата
Plat
тепер бардак буде творитися не лише в освіті й науці, а ще і в спорті та молоджному житті...
Fyz
Для Plat: Для Plat: Не говори! Дур-дом продолжается! И чем Янукович думает?
Коментувати
читач
"Освітянин" та "науковець" Табачник став ще й спортсменом?! Маразм крепчает
врва
П,,, єц спорту
Коментувати