Розпочалася вступна кампанія до коледжів

29 червня приймальні комісії закладів фахової передвищої освіти розпочали прийом документів

Розпочалася вступна кампанія до коледжів

29 червня в Україні розпочалася вступна кампанія до закладів фахової передвищої освіти.

Строки подачі документів до закладів освіти залежать від базової освіти вступників.

Вступ на основі базової загальної середньої освіти

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання прийом заяв та документів розпочинається 29 червня та триватиме до 13 липня.

Іспити, творчі конкурси та співбесіди вступників будуть проведені з 14 до 24 липня. Водночас творчі конкурси можуть проводитись не більше ніж у два тури, кожен з яких оцінюватиметься окремо.

Рейтингові списки вступників будуть сформовані на основі конкурсного бала вступників. Оприлюднення рейтингових списків  відбудеться не пізніше 12:00 годин 27 липня.

Вступники, які отримають рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12:00 годин 29 липня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться не пізніше 18:00 год 31 липня; за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше ніж 03 серпня, додаткове зарахування – не пізніше, ніж 31 серпня.

Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі базової загальної середньої освіти проводиться не пізніше 09 серпня.

Вступ на основі повної загальної середньої освіти

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня.

Вступні іспити, творчі конкурси проводяться в кілька потоків з 01 по 13 липня включно для вступників, які вступають на місця державного або регіонального замовлення.

У період з 14 липня по 02 серпня можуть проводитись додаткові сесії іспитів, творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних або юридичних осіб.

Співбесіди будуть проведені з 24 до 29 липня включно.

Для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів та творчих конкурсів, прийом заяв та документів закінчується о 18:00 годин 26 липня.

Для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, прийом заяв та документів закінчується о 18:00 годин 02 серпня.

Списки осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2 оприлюднюються не пізніше 12:00 годин 05 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18:00 годин 06 серпня, а також подати письмову заяву про виключення з конкурсу на інші місця державного замовлення.

Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 12:00 годин 07 серпня. Зараховані особи впродовж 07 серпня виключаються з конкурсу на інші місця державного замовлення.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотами-1), оприлюднюється не пізніше 12:00 годин 05 серпня.

Вступники, які отримають рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного (регіонального) замовлення до 12:00 годин 09 серпня.

Зарахування вступників за державним (регіональним) замовленням відбувається не пізніше 12:00 годин 14 серпня, а за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 12:00 годин 20 серпня.

Окрім того, додаткове зарахування на вільні місця за кошти фізичних та юридичних осіб відбудеться не пізніше 30 вересня.

Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної (профільної) середньої освіти, проводиться не пізніше 20 серпня.

Вступ інших категорій вступників

Прийом документів для вступників на основі повної загальної (профільної) середньої освіти за іншими (крім денної та дуальної) формами здобуття освіти починається не раніше 13 липня.

Тривалість кожної сесії прийому документів становить не більше 30 днів, зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення чергової сесії прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір, але не пізніше 30 листопада 2021 року.

Для вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника та всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору і зарахування на навчання визначаються правилами прийому. При цьому зарахування на місця державного (регіонального) замовлення закінчується не пізніше 15 вересня.

Звертаємо увагу абітурієнтів на необхідності дотримання процедури та строків вступної кампанії до закладів фахової передвищої освіти та радимо ознайомитись з матеріалами:

Вступ на фахового молодшого бакалавра у 2021 році відбуватиметься на підставі Умов прийому на навчання до закладів фахової і передвищої освіти в 2021 році, що затверджені наказом МОН №1342.

Для отримання оперативної інформації про вступну кампанію приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів