Апеляція щодо порушень під час тесту

Учасники МКТ або МТНК можуть подати апеляційну заяву щодо порушення процедури проведення тестування

Апеляція щодо порушень під час тесту

Учасники магістерського комплексного тесту та магістерського тесту навчальних компетентностей мають можливість подати апеляційну заяву щодо порушення процедури проведення тестувння.

Апеляційну заяву щодо порушення процедури проведення МКТ або МТНК учасник має право подати у разі виявлення порушення процедури проведення тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі.

Такими порушеннями можуть бути, наприклад, неправильний відлік часу, відведеного на виконання тестів, дії або бездіяльність працівників ТЕЦ, що негативно вплинули на якість виконання тесту тощо.  

Апеляційну заяву щодо порушення процедури треба подати через відповідального за тимчасовий екзаменаційний центр у день проведення тестування в приміщенні ТЕЦ до виходу з нього.

Розгляд апеляційних заяв щодо порушень процедури здійснюють регламентні комісії регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Розгляд цих заяв здійснюється протягом 3 робочих днів із дня проведення вступного випробування.

Апеляції щодо результатів магістерських тестів у 2022 році не передбачено.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів