Право на участь у додатковій сесії МКТ та МТНК

У разі неявки з поважних причин на основну сесію учасник може пройти тести під час додаткової сесії

Право на участь у додатковій сесії МКТ та МТНК

Додаткову сесію магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) буде проведено протягом 7–10 вересня.

Участь у додатковій сесії можуть узяти вступники, які були зареєстровані для проходження МКТ/МТНК, але які з поважних причин не змогли:

  • взяти участі в основній сесії вступного випробування;
  • завершити виконання тесту під час основної сесії вступного випробування (через різке погіршення стану здоров’я вступника або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій).

Вступники, які не змогли взяти участі в основній сесії МКТ/МТНК, для участі в додатковій сесії мають із 22 до 26 серпня включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено навчальний заклад, який зареєстрував вступника на основну сесію.

У заяві обов’язково потрібно вказати місто, у якому вступник хотів би пройти випробування.

Вступники, які не завершили виконання тесту під час основної сесії МКТ/МТНК, для участі в додатковій сесії мають протягом трьох календарних днів з дня проведення основної сесії вступного випробування подати заяву до відповідного регіонального центру.

Регіональні центри розглядають подані заяви протягом 24–31 серпня.

На інформаційних сторінках учасників, яким буде надано можливість узяти участь у додатковій сесії МКТ/МТНК, до 3 вересня буде розміщено запрошення для участі в додатковій сесії.

У разі відмови в реєстрації на додаткову сесію регіональний центр має надіслати лист про відмову на адресу, зазначену в заяві.

Результати додаткової сесії буде оголошено до 13 вересня.

Спеціальна сесія іспитів до магістратури буде проведена для тих вступників, які не зможуть узяти участь у двох попередніх.

Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками триватиме впродовж 12–16 вересня. 

Результати спеціальної сесії тестування буде оголошено до 6 жовтня.

ДОРОЖНЯ КАРТА ВСТУПНИКА В МАГІСТРАТУРУ

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каріна
То ЄВІ створили, щоби спочатку не здали, а потім платили гроші за передачі. Перескладанея повинне бути безкоштовною. Це здирництво. ЄВІ- це корупційна схема вступу.
vlad
А когда платная сессия для тех, кто завалил? А когда платная сессия для тех, кто завалил?
Віка
Для vlad: 11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Реєстрація вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня. https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/
Коментувати