ЄВІ-2021: як розрахувати бал з англійської мови

Тестовий бал ЄВІ з англійської мови обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЄВІ-2021: як розрахувати бал з англійської мови

Визначення результатів єдиного вступного іспиту з англійської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника єдиного вступного іспиту (максимум – 42 бали). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника єдиного вступного іспиту за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до магістратури у заклади вищої освіти України.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання на встановлення відповідності. (Завдання №1–5 та №11–16). У завданнях запропоновано дібрати заголовки до текстів / частин текстів з наведених варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту встановив відповідність і позначив варіант відповіді в бланку відповідей В.

Завдання на встановлення відповідності оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. (Завдання №6–10). Завдання має основу та чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей В.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті. (Завдання №17–22, завдання №23–32 та завдання №33–42). У завданнях запропоновано доповнити абзаци / речення в тексті реченнями / частинами речень, словосполученнями / словами з наведених варіантів. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту вибрав і позначив варіант відповіді в бланку відповідей В.

Завдання на заповнення пропусків у тексті оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄВІ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з англійської мови, – 42.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 13 липня 2021 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з англійської мови.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з англійської мови. Учасники ЄВІ, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2019 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 42 бали):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

 

Освіта.ua
01.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батько
Чого Ви всі "чубитесь" між собою? Англійську знати, це добре! Але скажіть, на милість, невже без знання англійської не буде чудового інженера-механіка, людини в якої прекрасні технічні знання і життєва "тяга" до техніки? І це при тому, що якщо і треба почитати щось на англійській, зараз є купа онлайн перекладачів. А колись, після магістратури, якщо на роботі треба буде мати знання англійської, людина заради свого ж блага вивче її по любому! А так це абсурд! Не здав англійську - не отримаєш магістра "технаря". А якщо він чи вона аж "щебетатимуть" англійською, але будуть "тупі" в технічних науках, від цього буде краще?
Олеся
Проголосуйте будь ласка у петиції , щоб знизили поріг до 8 балів https://petition.president.gov.ua/petition/100620 Можливо ще можно щось змінити
Студентка
Для Олеся: боже мій, заспокойтеся, вашу активність треба було проявляти раніше! шось тут більше всього возмущаються ті, кому ума не хватило написати не на 20+ з 42, що є більш-менш адекватним результатом, а дурачкі, які не змогли і пари балів набрати. скільки можна! не позорьтесь, ідіть в армію або на полуницю, країні такі безтолкові спеціалісти не потрібні :) PS у мене 38 балів без репетиторів, бєбєбє :)
Лена
Ваші 38 балів нікому не потрібні, будете дома мамі хвалитись, знайшлась тут розумна
Студентка
От якраз і знайшлася :) Їхні 8 теж нікому не потрібні, краще б не ганьбилися ;)
Коментувати
Бакалавр
Мне 44 года! Английским пользовалась все эти годы только на уровне средней школы-младших классов, когда помогала своим детям урок делать. И вот я решила повысить свой образовательный уровень (с бакалавра на магистра)! Какое ЗНО?! Какие ЭВI? Я уже сдавала и экзамены, и зачёты! Это просто издевательство! Я ещё понимаю, когда сразу после школы или сразу после бакалаврата, НО!!! в случае как у меня. Это просто идиотизм! И не надо "ля-ля" про то, что всё было легко и непринуждённо! ЗНО для тех, кто после 11 класса я прошла он-лайн на 50% (за 2019 год), но ЭВI этого года написала.... 11 правильных ответов из 42! Давайте, расскажите мне, женщине у которой 3 детей, работа, д/з, домашние обязанности - и всё это в карантине - что это всё "...очень легко, готовиться надо было..."! Я б на вас, умников, посмотрела бы!
no
Для Бакалавр: Так а кто это сказал, что будет легко? Или ты считаешь себя льготной категорией, наподобие инвалида? А хр*н тебе!
Англичанин
Здрасьте, магмстратура-это не пту, и какая разница сколько у вас детей. Учите английский в таком случае, или на магу не идите.
Аноним
Для Бакалавр: Если у вас "3 детей, работа, д/з, домашние обязанности" и нет свободного времени для изучения даже английского языка, то зачем идти на магистратуру, где вам придется учится ещё больше? Как вы собрались её заканчивать? Вас же вышвырнут оттуда из-за неуспеваемости, а подобные отговорки на преподавателей не сработают.
Коментувати
Оля
Знизьте пороговий бал до 8 балів (????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
1
Для Оля: куда ещё ниже ? Это даже 25% правильных ответов нету
Коментувати
Шиши
Скажите пожалуйста известно уже какой пороговый уровень? Где посмотреть Гмшиищидидтдтд
ггггг
Для Шиши: 10 порог
Коментувати
Ксения
Знизьте до 8 пороговий бал, бо дуже шкода дітей!!! Ви хочете щоб вони їхали на заробітки, це люди які вже 4роки вчилися в вузі , яке ЄВІ ? Для чого? вони вже здавали зно. Тест 2 зміни всі кажуть що був складний, не вистачало часу.
Задовбали
Для Ксения: Чому вони мають їхати на заробітки, я не працювати за спеціальністю? Якщо вчились 4 роки, отже мають диплом про вищу освіту. Вперед працювати за спеціальністю.
Студент
А зараз багато у хто вчиться по диплому? На всіх роботах хочуть стаж, а де його взяти?
Студент
Тебе просто з дипломом мало хто візьме, перевагу буде мати той хто має опит роботи. Так що не говоріть про 4 роки навчання та якийсь там диплом. Всі хто з мною вчиться і вчився працюють не по спеціальності, а ті кто кинули навчання і самі навчались та працювали досягли більше успіху. І вони кажуть що хотіли б диплом тільки для галочки(для себе)
Коментувати
ната
Ухвалили пороговий бал з усіх іноземних мов за виконання завдань единого вступного іспиту,що відповідає 10 тестовим балам
Ірина
Для ната: де написано? Це офіційно?
Студентка
Так, це написано тут у новинах і па сайті управління якості освіти.
Коментувати
Дарина
Тест для 2 зміни не був важким, усі слова часто використовуються в повсякденній мові А завдання на доповнення речення (четверте) можна зробити просто хоч трошки знаючи граматику, адже можна не обов’язково розуміти зміст, проте бачити, що граматично варіант підходить або ні Люди, вчиться, робіть щось, це ж для себе, зараз такий час, що знання англійської необхідно всім (ну для хорошого життя, само собою) Розумію, що мова у багатьох вивчалася тільки на першому курсі, але про зно в магістратуру було відомо давно, то чому б не підготуватися, якщо Ви не можете написати його краще, ніж на 5 балів? Не готувалися - отримуйте, ніхто Вам не винен Для того, щоб щось мати, треба щось робити, тому ідіть вчіться
Катя
Для Дарина: тест для першої зміни легший ніж для другої
Коментувати
Катерина
Хотілося б висловити свою думку. Я 4 роки навчалася на програміста в кну і на першому курсі була англійська. До цього в 11 класі ходила ще до репетитора. Так от, цього року особливо не готуючись написала на 38/42 балів, у другу зміну. Люди, давайте так, у сучасному світі купа можливостей вивчити англ мову,БЕЗКОШТОВНИХ наприклад, курсера, мобільні додатки(те ж doulingo), можна просто слухати іноземні пісні, щоб навчитися сприймати мову на слух і шукати і вчити невідомі слова, так само з відео/фільмами Власне, саме це мені і допомогло. Тому ваші скиглення з приводу 5 балів як порогу це просто ганьба. Якщо Ви нічого не робили - це не значить, що за Вами мають бігати і пускати Вас далі на магістратуру. Якби Вам було треба - Ви б підготувалися. Хоча б на 20 балів, викортсьовуючі вище зазначені ресурси, можна написати А от 5 - це просто ганьба, не позорьтєсь і підіть повчіться І так, диплом і гос написала на 5,знайшла час на все, тому все можливо, треба тільки постаратися, що не всі люблять
Ангелина
В школе у меня 11 лет был английский на уровне "гуд морнинг", учила самостоятельно сколько могла. В университете был английский на 1 курсе только на примерно таком же уровне как и в школе. До этого смотрела фильмы, слушала музыку, переводила, рассматривала слова, приложения (Duolingo, drop), но все это до одного места было, хоть занималась этим каждый день (!) Пошла на курсы в последние 3 месяца перед экзаменом. На дистанционном обучении. Я очень хотела поступить, ведь за бакалавра красный диплом на контракте. Если бы не преподаватель курсов, я бы ничего не сдала. Главное, что бы правильные люди вас направили в нужное русло, а потом все остальное. В сравнение поставлю своего знакомого, который прочел 1 раз 50 слов и 48 из них сразу запомнил. Мне же для этого нужно 2 суток. Не все даётся изучение языков. Не нужно всех судить по себе. Да, главное, что бы было желание, но не всегда всё зависит от него.
Ангелина
К слову говоря, гос и диплом тоже написала на 5. А ЄВІ 13 баллов. Времени совсем было мало. Написала 15 тестов и осталось 15 минут до конца. Бред
Англичанин
Ангелина, госы это просто смех. У меня сдали их два одногруппника, которые не ходили на пары два года. А китайский язык сам собой не выучится. Так что госы-это не аргумент.
Коментувати
Olena
Те кто сдавал в 9том классе английский, а в этот раз на академический уровень- если не пойдет порог, сможет использовать предыдущий результат?
Жанна
Британці, мої знайомі, носії мови, в шоці. Я не зацікавлена особа в даній ситуації, але цікавлюсь життям України. Сумно і гірко, що навіть в царині ОСВІТИ панує темрява. Треба було додати часу або знизити рівень складності.
Іван
Для Жанна: алабамські вчені з вами погоджуються , їх знайомі австралійці всикаються
Коментувати
Жанна
Катастрофічно мало часу!!! Цікаво подивитись, як це б зробили ті, хто підготував цей варіант. Я не студент, володію мовою досконало, але за цей час не встигла. А ви хочете, щоб це виконали студенти, в яких англ.мова не є основним предметом!?!? У співака Sting є такі слова в пісні "I hope that Russians love their children too..." Бачу, українці не люблять своїх дітей. Шкода. Коли час спливає, психологічно починається паніка. Ви це теж прорахували?
Ivan
Для Жанна: Значит не досконально вы владеете) Блин, ну серьёзно ЧТобы конкретно порог набрать уровня A2-B1 достаточно, ну алло Ладно там еще грамматику Но 1 и 3 таск нереально простой, а это уже, на минуточку, 10 правильных ответов(или скок там было заданий) Для человека, который действительно "досконально владеет", набрать 35+ вообще изи. По собственному опыту говорю. Ибо я далеко не идеально владею, набрал 34
Жанна
Я відповіла на всі питання правильно, але за 70хв., "на минуточку".
Ivan
Тогда я не знаю, может быть читаете медленно НУ или условия на вас так влияют Многие люди на экзаменах нервничают, кому-то жарко, кто-то не может сосредоточиться Лично меня любой шум отвлекает в таких ситуациях и я не мог сосредоточиться, времени хватило впритык. Но в то же время, я понимаю, что в теории написать на максимум за это время возможно Просто в том то и суть максимального балла , что он не должен быть доступным для всех людей Когда я сдавал ЗНО школьное по той же, скажем, математике, то максимальные 200 баллов набрало несколько десятков человек из 10+ сдававших экзамен И это нормально
Коментувати
Ірина
Прохідний бал має бути НЕ ВИЩЕ 5-6 БАЛІВ !!!! Це буде справедливо в сьогоднішніх реаліях, і в тих реаліях як нас вчать англійську мову в школах та університетах ! ПРОХІДНИЙ БАЛ 5-6 балів !!!
Владислава
Хотілося би зазначити, що ЄВІ - це не шкільне ЗНО і перевіряють тут не лише набуті знання про граматику і лексику. Знання мають бути самі собою, але окрім них претенденти до вступу в магістратуру мають мати такі характеристики як стресостійкість, а також бути здатними обробляти дійсно великі обсяги інформації за короткий час та виділяти у ньому головне. Тому раджу репетиторам, які готують до ЄВІ, готувати студентів НЕ по списку 2500 слів (хоча і лексику необхідно розвивати), а пройти один ЄВІ онлайн з минулих років, побачити до чого треба готуватися і далі просто провчити часи - simple, continuous та perfect буде достатньо - а потім читати зі студентом тексти, розбираючи на мовні конструкції, для кращого усвідомлення. А після цього проходити і проходити ЗНО минулих років із обмеженням у часі, знову і знову. Я таким чином підняла свій бал ЄВІ із 162 до 185 за буквально три тижні підготовки не більше години на день.
Руслана
На мою думку, ЄВІ, що відбувся цього року, був дещо не логічний та створений не об’єктивно, адже, в першу чергу, має перевірятися саме знання граматики іноземної мови, а не розуміння емоційного забарвлення слів. До того ж, щоб зануритися у тлумачення слів 60 хв., є дещо замало. Я готувалася до екзамену, ґрунтуючись на завданнях минулих років, а, як виявилося, знання граматичних правил мені допомогло набагато меньше, ніж “напишу, мабуть, А, може вгадаю“, що ніяк не можна назвати адекватним, чесним, об’єктивним відбором. Мені думається, що не кожен той, хто створював ці завдання, змогли б за 60 хвилин дати достатню кількість правильних відповідей в тих умовах, в яких писали студенти. Мабуть, було б логічно та чесно не піднімати прохідний бал, а залишити його на рівні минулого року, або, можливо, навіть, дещо знизити.
Джон
Де дізнатися результати ЗНО 2020? ?!?!!?!!?
Пашка
Для Джон: Якби то я сам знав.
Панас
Для Джон: у електронному кабінеті, результат наче протягом 14 днів з дня проходження ЄВІ , тому чекаємо
Коментувати
Ольга
Вчила англ.мову в школі і в інституті 9 років тому. Зараз лише підримую рівень, дивлячись англ. відео чи читаючи новини приблизно 20 хв. в день і без підготовки набрала 37 правильних відповідей. При тому, що не всі слова тесту були мені знайомі.
Ольга
Для Ольга: а звідки вам відомо, що відповіді правильні?
Ivan
Правильные ответы уже выложили
Ivan
Понимаю, та же ситуация по факту Чисто вот пришел с тем, что знал, и написал на 34 правильных ответа Мне кажется, если конкретно целенаправленно готовиться, то эти тесты можно научиться стабильно на 40-42/42 писать Хотя само это ЗНО считаю не нужным в целом. Оно не проверяет по факту знания языка(хотя факт, что если человек знает английский, то тест сдаст в любом случае), оно больше проверяет умение проходить тесты :) Если месяцок поготовиться с репетитором, которые будет целенаправленно но этим тестам готовить, то можно узнать много тонкостей и вещей, на которые нужно обратить внимание, чтобы правильно ответить , ну и плюс лексика самая частоупотребляемая
Коментувати
Людмила
Завдання дійсно дуже важкі та мало часу надається. Проходячі тести минулих років, більш-менш розмовляючи англійською, сподівалась на кращі результати. Прохідний бал однозначно слід поставити на рівні 7-8, інакше багато людей, які не планують своє життя пов’язувати з англійською мовою, не вступлять в магістратуру, із-за примхи наших освітян, які вважають, що в цьому бардаку людині з вищою освітою прямо необхідно досконало знати англійську мову.
Владислава
Для Людмила: вибачте, але невже для того щоб набрати 20 балів із 42 треба досконало знати англійську? Це менше ніж 60% для заліку. Тоді виникає запитання, як такі студенти змогли на перших курсах позакривати мову, якщо вже так погано нею володіють.
Іван
Для Владислава: дуже просто позакривали, тому що я, наприклад, за напрямком інженер механік авіаційних двигунів, тому вчив іноземну мову за проф спрямуванням, і не робив ніяких тестів про дружні відносини і мову жестів. А здавати єві між ступенями вищої освіти, це як мінімум, не коректно...
Коментувати
Катерина
Дивно читати "складно.... дуже складно...." А кому зараз легко? Так, завдання були достойні. Разом з тим, хоч я й закінчила бакалаврат 11 років тому, і всі ці роки мовою не користувалась ( лише з сином на карантині вчили 2й клас англ.мову) але попередньо набрала 29 правильних відповідей. Щоб мову здати - її треба знати (хоч трішки). А щоб знати - треба вчити ????
Катерина
До речі, дала сину (8 років) пройти цей же ЄВІ "методом тику" (читає дуже погано, слів цих не знає, добре що зрозумів де тицяти пальцем). Результат - 9 правильних відповідей за 7 хвилин! І що, йому широку дорогу в магістратуру?
Світлана
Пані Катю ,методом тику ,дітей роблять.Вибачайте за грубість.Як ваша дитина виросте ,тоді зможете судити інших.Діти вчили,думали....,а результати невтішні,адже комусь вигідно спровадити молодь.Я вважаю не навчили,то нічого перевіряти.
Па
Та тести може люба мавпа голожопа пальцем тикати.І повгаддувати.Це як лохотрон,повезе,не повезе.
Коментувати
Юлия
Давайте петицию напишем. Я думаю что задания были реально сложные, пускай сами возьмут их и пишут. Ужасное ЗНО
Деніс
Для Юлия: Да,я чуть рассудка не решился.
Коментувати