Завершується реєстрація на вступні іспити до магістратури

Приймальні комісії закладів вищої освіти вже зареєстрували майже 70 тисяч вступників

Завершується реєстрація на вступні іспити до магістратури

Добігає кінця реєстрація абітурієнтів для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні, які необхідні для вступу в магістратуру.

За інформацією Міністерства освіти і науки, до приймальних комісій закладів вищої освіти вже звернулися й отримали екзаменаційні листки  майже 70 тисяч учасників вступних випробувань.

Бажання складати ЄВІ в Україні виявили понад 67,5 тисяч осіб. Ще понад 2 тисячі повідомили про намір складати іспит за кордоном.

Також вступники у магістратуру, які планують вступати на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», окрім ЄВІ, мають пройти ще й єдине фахове вступне випробування у вигляді предметного тестування.

Серед предметних тестувань лідерами за популярністю серед абітурієнтів є «Право та міжнародне право» та «Управління та адміністрування». 

Найменше вступників обрало для предметного тестування «Політологію та міжнародні відносини».

Кожен учасник вступних випробувань після успішної реєстрації в приймальній комісії вишу отримав екзаменаційний листок.

За номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому, буде здійснюватись доступ до інформаційної сторінки «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація на іспити триватиме до 31 травня включно.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Для отримання важливої інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
29.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів