Визначено поріг тестів з права для вступу в магістратуру

Визначено порогові бали для блоків тестів ЗНО для вступу у магістратуру з права

Визначено поріг тестів з права для вступу в магістратуру

Поріг «склав/не склав» за виконання завдань з блоку тесту загальних навчальних правничих компетентностей («ТЗНПК») становить 10 правильних відповідей (тестових балів).

Поріг «склав/не склав» за виконання завдань блоку «Право» становить 35 правильних відповідей (тестових балів).

Відповідне рішення ухвалено фаховими комісіями єдиного фахового вступного випробування для вступу в магістратуру в 2021 році.

Окрім того, фахова комісія з блоку «Право» розглянула 63 звернення учасників тестування та додатково дискваліфікувала ще три питання цьогорічного вступного випробування – №№ 45, 53 та 95. За рішенням комісії, усім учасникам ці питання будуть зараховані як правильні.

Більше про вступ в магістратуру

Освіта.ua
09.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
https://petition.president.gov.ua/petition/119604 підтримайте петицію зниження порогового балу з ЄВІ до 10 балів.
Вступник 2021
Может я чего-то не понимаю? Но пороговый бал в сравнении с прошлыми годами подняли на количество дисквалифицированных вопросов. Трюк супер. А как насчет того что люди на эти 6 вопросов тратили драгоценное время?
Ттт
Дискваліфіковані питання защитуються як правильні всім, незалежно від відповіді? Навіть якщо учасник на ці шість питань відповів не правильно?
Наталка
Тоді щоб всі були в рівних умовах, поріг повинен бути 29 правильних відповідей і плюс кількість дискваліфікованих питань в залежності від сесії. У цьому випадку для основної сесії:: поріг – 29 правильних відповідей і + 6 дисваліфікованих, загальна кількість 35. Для додаткової сесії: поріг – 29 правильних відповідей і плюс та кількість дискваліфікованних питань, яка буде встановлена для цієї сесії. 29 +Х (кількість дисваліфікованних питань, яка буде/якщо буде)= загальна кількість
Наталка
Тоді щоб всі були в рівних умовах, поріг повинен бути 29 правильних відповідей і плюс кількість дискваліфікованих питань в залежності від сесії. У цьому випадку для основної сесії:: поріг – 29 правильних відповідей і + 6 дисваліфікованих Для додаткової сесії: поріг – 29 правильних відповідей і плюс та кількість дискваліфікованних питань, яка буде встановлена для цієї сесії.
Наталка
Цього року установили вище поріг тому, що АЖ 6 питань в основній сесії дискаліфікували і всім учасникам їх зарахували, А ті хто будуть здавати додаткову сесію повинні тепер пройти такий поріг навіть якщо у нас не буде дискваліфіковано такої кількості питань. За цією логікою виходить, що якщо б ви дискваліфікували наприкклад 20 питань в основній сесії, і поріг би через це був 50, то учасники додаткової сесії повинні були би відповісти на 50 питань тільки тому, що в основній сесії дискваліфікували 20. Цього року учасники основної і додаткової сесії будуть поставлені не в рівні умови. Якщо на додатковій сесії не буде такої ж кількості дискваліфікованих питань, то поріг повинен бути нижчий тоді. БУДЬ ЛАСКА ПРИЙМІТЬ ЦЕ ДО УВАГИ!
Ева
А когда будет результат по праву в личном кабинете? В английском написано 10, а тут ничего не сказано
Гринвич
Для Ева: до 13 числа
Коментувати