Онлайн-тести ЗНО для вступу в магістратуру

На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки

Онлайн-тести ЗНО для вступу в магістратуру

Якісна підготовка до тестування є запорукою успішного вступу до магістратури.

У 2022 році процедура вступу до магістратури дещо змінена порівняно з минулими роками.

Вступ для здобуття ступеня магістра передбачає складання магістерського комплексного тесту з іноземної мови та права (МКТ) або магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК). Ці випробування є видозміненими варіантами тестів, що складалися вступниками минулих років.

Користуючись онлайн-сервісом ЗНО-ОНЛАЙН, майбутні абітурієнти мають змогу якісно підготуватися до вступних випробувань. 

У розділі ЗНО онлайн в магістратуру розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки: тести навчальної компетентності, тести з права, а також тести з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується вступникам під час проходження реальних магістерських тестів.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання.

Для кожного предмета ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань магістерських тестів. У цьому варіанті проходження ЗНО-онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

ПРОЙТИ ЗНО ОНЛАЙН

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Самозвончик
Лариса повністю права!! Всі обмеження на продовження навчання в магістратуру є штучно надуманими . Іх мета- обмежити доступ молоді до знань. Бачите, мовляв не проживе вчитель хіміі чи біологіі, математик чи лісник без англійськоі!! Ніяк!!! Але ж це повна ахінея, дурня. Питання ось в чому- як на це дивиться міністр , парламентсський комітет на чолі з паном Бабаком?? Відповідь— це і організувава той же Бабак!!! Вся команда : Шаров, Стадний …Все грантоідне кодло Сороса і К‘
Лариса
Мені42 роки.Іноземну мову ви розумієте коли я вивчала.Багото років працюю вчителем .(Закінчила педучилище у1997 році).В 2019 році вступила до університету і маю диплом з відзнакою (бакалавр).В цьому році двічі я намагалася скласти іспит ЄВІ та , нажаль,не склала.Скажіть ,це справедливо ,коли ти за своєю спеціальністю маєш диплом з відзнакою та чималий досвід роботи,але ти не можеш отримати вищу освіту,тому що не знаєш іноземної мови ,яка мені взагалі не потрібна.(Діткам викладає іноземну мову вчитель іноземної мови). Виходить ,що я не можу отримати диплом магістра тільки тому,що не знаю того що в моїй професійній діяльності взагалі не потрібно! Шановні можновладці ,зверніть увагу ,що ви робите! Навіщо вчитись чотири роки,якщо ти не можеш бути фахівцем , незнаючи іноземної мови.Так і вчіть тільки іноземну.Знаєш англійську будеш інженером, лікарем,вчителем,екологом...А ні,то іди геть!Безглуздя якесь!!! .
Нерогуль
Для Лариса: Вспомните в какой стране вы живёте (намекаю: продажной, поэтому 1.5 тыс. рогульских фантиков можно обменять на нужную справку. Надеюсь, вы поняли о чём речь. )
mv
Ви знаєте, хто такий магістр? Вчителю цей кваліфікаційний рівень ні до чого
Коментувати
Алла
Одна година для ЄВІ - це дуже мало часу для виконання 42 завдань !!! На магістратуру встпають студенти, які мають чималий часовий інтервал у вивченні іноземної мови. У минулих роках, це 3-4 роки назад іноземну вивчали тільки один рік у непрофільних. Всі давно забули її під натиском інших предметів. Це неправильно, якщо не сказати інше. Ще раз: якщо нинішні вступники вивчали іноземну на попередніх курсах закладу, на першому або другому курсі, то пройшло 2 - 3 - 4 роки з того часу. Як можна готуватись і здавати тести за одну годину таку ж кількість тестів , як і для абітурієнтів після школи?
Марченко Віктор
Грантосорошкідники помножили на нуль автономію Університетів. Перш за все відібрали стипендіальний фонд, при цьому скоротивши його вдвоє. Внз лишились права мати свойого студента через корупційну систму вступу, а тепер відібрали ще і вступ в магістратуру…. Це тонка справа, індивідуальна- один студент прекрасний конструктор, але погано знає мову . Інший навпаки- в результаті всступить на конструктора філолог, бо він здасть Єві. Через дибільний формульний підхід- позбавили фінансів… Зруйнована система держзамовлення, вона перевернута вверх дном. Педосвіта вмирає . Тепер закривають регіональні внз… Хто може зупинити це руйнування?? По ідеі- Міністерство. І мінстр все розуміє . Але корком для змін став Комітет з освіти і науки, який намертво контролюють соросята на чолі з Бабаком і Совсун. Іх підтримує голова парламенту. Члени інші комітету з освіти - нікчемні. Президенту і премєру не до освіти.Глухий кут!!!
Суботів
Для Марченко Віктор: В цьому суть розвитку Украіни— як діяти в інтересах народу, а не міжнародного уряду Сороса
Коментувати