Відбулось проведення ЄФВВ з права

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть опубліковані найближчим часом

Відбулось проведення ЄФВВ з права

У п'ятницю, 03 липня, відбулось проведення єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

Тест ЄФВВ складається з двох блоків: перший блок — це тест із права, другий блок — тест із загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК).

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування правильно виконавши усі завдання ЄФВВ з права дорівнює 100 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування за виконання тесту загальних навчальних правничих компетентностей – 30 балів.

При визначені результатів тестування буде опублікована таблиця переведення тестових балів з ЄФВВ у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді за завдання тесту єдиного фахового вступного випробування будуть оприлюднені до 07 липня.

Як розрахувати тестовий бал ЄФВВ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Часу було достатньо, алe з права завдання було дійсно складні, особливо питання з розділів конституційнe право та міжнароднe. Алe по праву якщо ти вжe нe знаeш відповіді залишається сподіватися на логіку і інтуіцію і збільшeння часу тут нe допоможe.
Марія
Ви серйозно? Такі важкі завдання дати порівнюючи з минулими роками. Це не було складання ЗНО, це було шоу інтуїція! Студенту, який лише 4 роки провчився в університеті, такої складності завдання, ще й після логіки, це не нормально. Надіюсь що ви врахуєте ці недоліки, та знизите прохідний!
ANDRII
Щодо тестування ЄФВІ (Право) вважаю, що його складання побудовано більше в практичній площині, тобто перевірка знань Бакалавра з права на самих задачах, бо фактично, теоретичних питань надто мало передбачили, як і часу на вирішення, насправді. Укладальникам, слід, було розраховувати час на вичитку вступником умов задачі, оцінку варіантів відповідей. Крім того, питання з розділу ЄСПЛ - це космос... Щодо ТЗНПК - блоки по 25 хвилин без права повернутися до їх розв’язку — "фантастично" й тут укладальники тестових завдань уявили, що вступник щодня ребуси аналітично-критично-логічно вирішує? Доречі, в одному з тестів було присутнє твердження на кшталт, - якщо довго міркувати над вирішенням питання, то обов’язково знайдеш рішення. А з часовими межами, як і вище зазначено, — дуже поміркувати було ніколи. Мабуть, необхідно також і для магістрів розглянути питання зниження порогових балів "склав/не склав" ЗНО, в т.ч. і в умовах пандемії 2020 ... Прошу, — прислухайтесь...
Каріна
Це найгірше складання ЗНО в моєму житті. Була в шоці, що по 25 хв на блоки логіки, треба було самим постійно слідкувати за часом, щоб встигнути перенести в бланк відповіді до блоку, адже ййпотім чомусь не можна. Потім, відразу потрібно з логіки мозок переналаштувати без перерви на право. Сиділа біля вікна прям, сонце пекло жахливо, щей на 6 поверсі, в масці, духота, три години. З приводу тесту з права, Ви дійсно вважаєте, що ті завдання, які Ви дали - є ключовими у визначенні знають право чи ні? Питання "висосані з пальця", як то кажуть, видно, що выбирали не поширене і не найбільш застосоване, а те, на що дійсно важко дати питання. Не дали загального майже взагалі - це з приводу всіх блоків + обсяг питань за змістом, наче друга чистина логіки. Ставлю 100%, що ті, хто це складали, самі не розв’язали б + складніші порівняно з минулим роком.
Наталия
А у нас навіть не було змоги слідкувати за часом. Годинників в аудиторії не було. Про час ніхто не сповіщував, тому діти змушені були слідкувати за часом написання тестів за інтуіцією. Було дуже жарко і душно. Ще й це випробування нервів з часом. Я вже не кажу про дуже складні завдання. Просто смуга перешкод!
Іван Михайлович
Прохідний поріг потрібно по максимуму ЗМЕНШИТИ , діти не винні, що змушені були писати тести в масках, в такій жарі. Завдання з розділу ПРАВО були надзвичайно складними, часу на відповідь критично НЕ БУЛО. Дайте змогу дітям поступити в магістратуру!!! Діти- це наше майбутнє!!! А то ви потераєте руки, та підраховуєте вже скільки дітей не пройшло у своїх статтях. Діти-мажори, вже всі виїхали за кордон. Дайте змогу нашим дітям пройти та вчитися.
Вікторія
Завдання були ДУЖЕ важкі, мало часу,а ще в таких жахливих умовах писати в мастці, дихати не було чим взагалі!!! Мало часу на завдання.Ми ж не винні, що змушені писати в таких жахливих умовах.Прохідний поріг потрібно суттєво ЗМЕНШИТИ в порівнянні з минулим роком.
Діана
Я коли відкрила розділ Конституційне право, думала втрачу свідомість, але захист прав людини добило до кінця, шановні. Там лише дві години треба вчитуватись в тести. Як можна такий об’єм інформації вивчити? На те юристи і йдуть працювати в цивільні справи, кримінальні або інші галузі права, бо знати ВСЕ право фізично неможливо. Особливо після всього 4 курсів університету, де особливо то і практики не було...
Tanya Koziy
Для Діана: так, я повністю згідна. Нехай самі спробують скласти іспит ЄФВВ якщо такі розумні. У нас навіть перерви не було після логіки. Це не можливо за 3 години перечитати таку кількість інформації. Мій мозок не витримував
Діана
Погоджуюсь повністю, я думала хоч перерва якась буде, а ми щойно здали і роздають нові завдання
Коментувати
Tanya Koziy
Як вам завдання? Як на мене, завдання були досить складні та надто об’ємні. Я навіть замучилася їх усіх читати. В порівнянні з минулим роком завдання набагато важчі!(
Анна
Для Tanya Koziy: донька здавала то також казала, що занадто великі тексти, багато пішло часу на їх прочитання та осмислення.
Коментувати
Нонна
"Освіта!, ну пиши вже заголовки правильно. Слово "проведення" там зайве. Мабуть, скоро опуститеся і до орфорграфічних помилок!
Лоер
Для Нонна: нічого дивного, враховуючи скільки помилок було в тесті...
Сергей Мудрук
Для Лоер: підкажіть помилки please, маю до цього професійний інтерес
Лоер
Помилки не у відповідях, а в самих словах в тестах з права, наче друкували за ніч до тестування!
Коментувати