ЄФВВ з права: напередодні проведення

В Україні буде проведено вступне випробування з права та загальних правничих компетентностей

ЄФВВ з права: напередодні проведення

У п’ятницю, 03 липня в Україні буде проведено єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

Іспит відбувається за технологією проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

На тестування зареєстровано понад 17 тисяч учасників.

Єдине фахове вступне випробування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності оригіналу екзаменаційного листка, оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку), а також запрошення-перепустки.

На виконання тесту учасникам буде відведено 200 хвилин.

Робота складається з двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тесту з восьми базових правничих дисциплін (Право).

Блок «ТЗНПК» містить 30 завдань, на їх виконання відведено 75 хв., блок «Право» містить 100 завдань, на їх виконання відведено 125 хв.

Учасникам тестування рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшку з питною водою без етикетки та засоби індивідуального захисту.

Під час складання тесту вступники не повинні мати при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

У пункті тестування за допомогою металодетектора може проводитися контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої.

Завдання та відповіді на тести минулих років

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам тестування.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів