1 липня відбудеться ЄВІ для вступників в магістратуру

1 липня понад 100 тисяч вступників на навчання в магістратуру складуть іспит з іноземної мови

1 липня відбудеться ЄВІ для вступників в магістратуру

1 липня понад 100 тисяч вступників на навчання в магістратуру проходитимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов буде проведена у дві зміни. Початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00.

Учасникам тестування необхідно роздрукувати свої запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування та час початку іспиту. Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Для участі в ЄВІ учасник має своєчасно прибути до пункту тестування.

У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого вступнику рекомендовано прибути до пункту тестування, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску. Допуск вступників до пункту розпочинається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку вступного випробування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

Увага! У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Учаснику тестування рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, а також засоби індивідуального захисту.

Під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови буде відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань — 42.

Тест складається з двох частин: частини «Читання», що містить 22 завдання, та частини «Використання мови», що містить 20 завдань.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бакалавр
А коммент про слитые задания 2 сессии на 1 удалили Признать же сложно
Олександр
К примеру 17 и 20 задание - это абсолютный абсурд . Как я условно зная англ. на достаточном для сдачи ЗНО уровне могу догадаться какой из ответов подходит в 17 , а какой в 20 . Если по смыслу подходит одно , а в оригинальном тексте обратное .
Настя
В нас англійська взагалі не вивчалась 4 роки, для чого нам здавати - не зрозуміло. Здавала разом з знайомим, він на іноземній філології навчається,то ясно, що для нього завдання були легкими. Часу мало і не всі студенти володіють тим рівнем англійської для вирішення цих завдань.
Денис
Жесть,42 завдання на годину ,тексти тяжкі заплутані,нема слів,зараз ще поріг підвищать наша програма в ВУЗі і програма на зно зовсім різні в нас в вузі англійської взагалі була до 2 курсу
Лара
42 задания за час ? Меньше, чем 1,5 минуты на задание с огромными текстами в которые надо вдуматься Это нормально ???
Tatyana
А кто-нибудь знает, когда будут результаты ? Или ответы? Хоть что-нибудь ? ???????????? ниче не могу понять и найти
Наталья
Для Tatyana: завтра должны быть официальные ответы.
Коментувати
Андрій
Чому зно проводять із загальноі іноземноі, а не з фаховоі?Навіщо нам загальна , якщо 4 роки в університеті вивчалася фахова? Абсурд просто.(
Тьортл
Для Андрій: три семестри вивчалась. Це тобі пощастило, що 4 роки
Коментувати
Григорій
Фух, через декілька годин уже тест. Як добре, що я готувався до нього завчасно і не схопився за голову як мої колеги сьогодні. Побажайте удачі.
Марина
Для Григорій: ну как? What was the results?
Коментувати
Владислава
Я устала после госов, эти постоянные нервы, у меня просто крыша поехала, а тут хоба... На тебе ещё зно, язык который без репетитора не сдаш, потому что у нас хреновое даже в универе преподавание англ. Я учусь на юр. в самом популярном универе страны и одного из в мире! Но даже тут с англ и с преподаванием логики сложно, остальное сама учу, потому что у нас юр образование на очень плохом уровне
Ольга
Для Владислава: в каком вузе вы учитесь, если не секрет?
Владислава
ХНУ ім. Каразіна
Коментувати
Влад
Самый бесполезный экзамен который вообще придумали. Зачем он нужен никто не знает. Гос экзамены, защита диплома, сессия это так, просто. А для права вообще три зно. Та ещё в большинстве Универов нету логики и некоторых правовых дисциплин которые присутствуют на экзамене. Нет чтобы сделать зно на бюджет и все, кто хочет тот и сдаёт. Зачем оно мне надо если я иду на контракт и буду платить бабки в казну. Все больше и быстрее появляется желание свалить с этой страны.
Андрей Проскурин
Для Влад: это ограничение людей. Для того чтобы всё меньше граждан могло получить какие-то возможности. Просто формируют не до конца образованое или не образованое послушное население. Чтобы была тупая рабочая сила, которая пахала бы за зарплату всю жизнь и ни на что большее не претендовала. Те, у кого связи или кумовство с большей вероятностью чего нибудь добьются. Те, у кого будут возможности просто свалят со страны. А остальным ничего светит.
Артём
Если Вы не можете пройти этот тест, так возможно Вам не место в магистратуре? Он основан на ЗНО для школьников, только урезанная версия.
Евгений
Для Артём: Ты гандон.Там уровень Б2 (свободный разговорный),научись читать для начала,что бы делать выводы. Как полноценно выучить язык,даже за год,с такой ситуацией в мире??Подчеркну ,что в технических вузах английский был только один семестр,на школьном уровне.Во многих вузах аналогичная ситуациях
Коментувати