ЗНО в магістратуру з права склали 14 тисяч осіб

Більше 14 тисяч вступників в магістратуру з права склали єдине фахове вступне випробування

ЗНО в магістратуру з права склали 14 тисяч осіб

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному фаховому вступному випробуванні взяли 14 259 осіб, що становить 87,6 % від загальної кількості зареєстрованих. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Тестові зошити єдиного вступного фахового випробування та правильні відповіді до завдань тестів будуть оприлюднені 5 липня за посиланням.

Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.

Результати тесту ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж через 14 календарних днів із дня проведення тесту.

Освіта.ua
04.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів