ЗНО для магістрів склали більше 55 тисяч осіб

Участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов (ЄВІ) взяли 55 186 вступників до магістратури

ЗНО для магістрів склали більше 55 тисяч осіб

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов (ЄВІ) взяли 55 186 осіб, що становить 84,4% від загальної кількості зареєстрованих учасників тестування.

103 учасники не було допущено до пунктів тестування: 50 учасників через відсутність одного з обов’язкових документів, 53 учасника – через запізнення.

Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.

Тестові зошити єдиного вступного іспиту з іноземних мов та правильні відповіді до них будуть розміщені 3 липня за посиланням.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж через 14 календарних днів від дня проведення тестування.

Перелік магістерських спеціальностей, на які потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови, дивіться за посиланням.

Освіта.ua
02.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів