2 липня відбудеться ЄВІ для вступників в магістратуру

65 тисяч вступників на навчання в магістратуру проходитимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови

2 липня відбудеться ЄВІ для вступників в магістратуру

2 липня понад 65 тисяч вступників на навчання в магістратуру проходитимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться у дві зміни, початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00.

Допуск вступників до пункту тестування буде розпочато о 9:15 та о 13:15 і припинено за 10 хвилин до початку тестування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Нагадуємо учасникам ЄВІ, що адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ. Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Рекомендується мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Протягом часу, відведеного на проходження тесту, вступники не повинні мати при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

У пункті тестування за допомогою металодетектора може бути проведено контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої. У разі виявлення у період часу, відведеного на виконання завдань ЄВІ, у вступника або на його робочому місці друкованих чи рукописних матеріалів, заборонених технічних засобів результати ЄВІ за рішенням апеляційної комісії можуть бути анульовані.

На складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови буде відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань — 42. Тест складається з двох частин: частини «Читання», що містить 22 завдання, та частини «Використання мови», що містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування.

Освіта.ua
01.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іра
2 липня.... А то нічого, що тести 1 липня? Чи сайт навіть дати не спроможний написати