Для приймальних комісій відкрито сервіс «Реєстрація магістрів»

До 11 травня сервіс працюватиме у тестовому режимі, а після 13 травня - в робочому

Для приймальних комісій відкрито сервіс «Реєстрація магістрів»

Працівники приймальних комісій, які упродовж основного етапу реєстрації будуть формувати й оформлювати екзаменаційні листки, можуть ознайомитися з особливостями роботи сервісу «Реєстрація магістрів». Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Сервіс функціонуватиме у тестовому режимі до 11 травня, а після 13 травня 2019 року працюватиме в робочому режимі.

Цього року реєстрацію вступників для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні та єдиному вступному іспиті здійснюватимуть приймальні комісії за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечуватимуть Український центр оцінювання якості освіти та ДП «Інфоресурс».

Під час реєстрації приймальна комісія створюватиме запит на формування екзаменаційного листка, формуватиме та оформлюватиме його. Запит на формування екзаменаційного листка здійснюється за допомогою спеціального сервісу, розміщеного в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Формування екзаменаційного листка здійснюється за допомогою спеціального сервісу «Реєстрація магістрів», який розміщено в рубриці «ЄВІ (іноземна)/ЄФВВ (право)» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до програми реєстрації надається за логінами та паролями, створеними адміністратором закладу вищої освіти для користувачів, які здійснюватимуть формування екзаменаційних листків та їх оформлення.

Все про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
08.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів