Оприлюднені результати ЗНО до магістратури

Результати зовнішнього оцінювання розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування

Оприлюднені результати ЗНО до магістратури

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати єдиного фахового вступного випробування і єдиного вступного іспиту, які використовуватимуться абітурієнтами деяких спеціальностей для вступу до магістратури.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування.

Також УЦОЯО опубліковані таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів з англійської, німецької, французької, іспанської мов та таблиці таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку з тесту загальних навчальних правничих компетенцій та тесту з правничих дисциплін.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів ЗНО, вступник має право подати апеляційну заяву. Така заява має бути подана протягом трьох календарних днів із дня офіційного оголошення результатів з урахуванням дня оголошення.

У разі подання апеляційної заяви щодо результатів вступних випробувань за допомогою поштового зв’язку дата подання визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. Якщо апеляційну заяву щодо результатів вступних випробувань надіслано у відсканованому вигляді електронною поштою, датою її подання вважається дата відправлення вхідного листа, що зафіксована в електронній скриньці УЦОЯО.

Більше про ЗНО до магістратури

Освіта.ua
21.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів