Строки вступу у магістратуру з права у 2017 році

Строки проведення вступної кампанії для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право»

Строки вступу у магістратуру з права у 2017 році

У 2017 році конкурсний відбір вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» триватиме у строки визначені «Положенням про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році».

Відповідно до положення вступ до магістратури проводиться у такі строки:

  • З 12 по 25 липня 2017 року триває прийом документів до приймальних комісій вступників, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році.
  • З 12 по 17 липня 2017 року триває прийом документів до приймальних комісій вступників, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).
  • З 18 по 20 липня 2017 року вступники, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), проходять додаткові вступні випробування у вищому навчальному закладі.
  • Єдине фахове вступне випробування проводиться 03 серпня 2017 року (початок процедури о 10 год. 00 хв.).
  • Офіційне оголошення результатів єдиного фахового вступного випробування здійснюється 15 серпня 2017 року, шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
  • Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами єдиного фахового вступного випробування, з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання та/або вступних іспитів у вищому навчальному закладі здійснюється не пізніше 12 год. 00 хв. 29 серпня 2017 року.
  • Зарахування на навчання за державним замовленням проводиться вищими навчальними закладами не пізніше 05 вересня 2017 року.
  • У випадку зарахування на заочну форму навчання за кошти фізичних/юридичних осіб вищий навчальний заклад у правилах прийому може визначити інші строки прийому заяв та документів, за умови зарахування в 2017 році, з обов’язковим поданням до приймальної комісії результатів єдиного фахового вступного випробування, крім категорій вступників, які мають право брати участь у конкурсному відборі на підставі вступних іспитів.

Складено на підставі «Положення про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році».

Освіта.ua
17.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів