Де взяти питання на ЗНО в магістратуру?

Запитання: Я хочу самостійно підготуватися до ЗНО в магістратуру. Де можна взяти питання?

Відповідь: Завдання, які будуть на ЗНО, не оприлюднюються завчасно. Водночас вже затверджено програми, за якими укладатимуть тести для вступників. Попередньо ознайомитися з ними можна за посиланням.

Окрім цього варто ознайомитися з питаннями на ЗНО в магістратуру за попередні роки. Для цього можна скористатися допомогою безкоштовним онлайн сервісом ЗНО-ОНЛАЙН

У розділі ЗНО онлайн в магістратуру розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки: тести єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) із загальної навчальної правничої компетенції (ТЗНПК) та права, а також тести єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов (англійської, французької, німецької та іспанської).

Сервіс дозволяє одразу перевірити свій результат, адже після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових і рейтингових балах, а також визначається час, витрачений на виконання тесту.

Також можна завантажити завдання та відповіді на ЗНО в магістратуру за попередні роки за посиланням.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook. 

Для пошуку закладу освіти та інформації про спеціальності користуйтесь інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA.

Освіта.ua
11.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів