Вступники до магістратури з права отримали рекомендації на бюджет

Вступники в магістратуру з права отримали рекомендації для зарахування на бюджетну форму навчання

Вступники до магістратури з права отримали рекомендації на бюджет

У понеділок, 19 вересня, оприлюднено рейтингові списки вступників до магістратури зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право», яких рекомендовано для зарахування на бюджетну форму навчання.

Рейтингові списки опубліковані на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» відповідно до умов прийому закладів вищої освіти.

На сайті Інформаційної системи статус заяв тих абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджет, змінено зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (бюджет)».

Окрім того, навпроти заяви абітурієнта в електронному кабінеті, за якою вступник рекомендований на навчання за кошти бюджету, встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Абітурієнти, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів до приймальних комісій) до 18.00 години 24 вересня.

Накази про зарахування вступників на бюджет будуть видані закладами вищої освіти 25 вересня.

Переведення на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання на контракт, здійснюється не пізніше ніж 10 жовтня.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
В Криворізькому державному педагогічному університеті одне бюджетне місце для вступу до магістратури на заочне відділення "початкова освіта". В такий важкий час можна було б збільшити місця.
Галина
Для Валентина: до чого тут важкий час. Що є купа вакансій в початковій школі? Держава готує спеціалістів рівно стільки, скільки їй потрібно. Всі інші готуються за власний рахунок
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. Коли отримають рекомендації на бюджет інші спеціальності. На сайті не видно.