Готуйтеся до ЄВІ з англійської за допомогою коментарів-пояснень

Ознайомлення з коментарями до завдань сприяє кращій підготовці та вдалому виконанню тестів

Готуйтеся до ЄВІ з англійської за допомогою коментарів-пояснень

Вступники до магістратури, які складатимуть єдиний вступний іспит з англійської мови, мають змогу ефективно підготуватися до важливого випробування, скориставшись сервісом сайту ЗНО-ОНЛАЙН, що містить якісні коментарі-пояснення до завдань тестів.

Коментарі-пояснення створені спеціально для сайту ЗНО-ОНЛАЙН провідними викладачами й репетиторами з англійської мови.

У коментарях надано чіткі роз’яснення щодо виконання того чи іншого завдання з розділів “Читання” та “Розуміння мови”, передбачених на єдиному вступному іспиті.

У кожному коментарі насамперед зазначено тему, знання з якої потрібні для виконання тестового завдання, і пояснено, які саме лексичні або граматичні знання й уміння потрібно застосувати до виконання цього завдання.

Автори коментарів докладно аналізують тексти, уміщені в тестовому зошиті, та нагадують факти й закономірності, покладені в основу того чи іншого завдання. Особливу увагу приділено в коментарях поясненню логіки пошуку правильного варіанта відповіді.

Окрім того, досвідчені викладачі англійської мови діляться в коментарях хитрощами та лайфхаками, що допоможуть спростити роботу над завданням і краще впоратися зі справжнім тестом ЄВІ.

Ознайомлення з коментарями-поясненнями до завдань сприяє кращому розумінню питань та вдалому виконанню аналогічних завдань під час реального єдиного вступного іспиту у форматі ЗНО.

ПРОЙТИ ЗНО ОНЛАЙН

Освіта.ua
05.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Ось цікаво, чому тоді немає іноземної увесь бакалаврат у ЗВО, а здебільшого від 1 семестру до 2 років. За 2-3,5 роки легко можна її забути. Англійська - це ще таке. Але краще б опублікували зразок нових ЄФВВ, щоб хоча б можна було глянути на його формат. А то, багато завалять його наступного року.
Галина
Для Дмитро: хто Вам сказав, що у ЗВО немає іноземної всі 4 роки? Якщо конкретно у вашому виші її викладають лише на 1-2 курсі, то це не означає, що так в усіх вишах. точно знаю що в КПІ її викладають на всіх курсах.
Коментувати
Михайло Борисович
Дивна нині влада—ти ім с….в очі, а вони тобі - божа роса!! Уряд, Мон - не лізьте у внутрішнє життя університетів, не ставте перепон дітям при вступі . Не гоніть іх на Захід!!
Невшупа В.
Магістр- це штучний продукт. Є люди , які прекрасно оволодівають професією, конструктори, дослідники, але до мови в них «руки не стоять». Не всім же філологами бути. А інмову треба вчити в сім‘і, в побуті, з носіями мови, в школі… В університеті при потребі студент сам вивчить. А не пущати, обмежувати , забороняти- це минуле сталінське слід забувати!!!
Лисичка Колобоківна
Для Невшупа В: Так-так, все вірно, якщо не думати. А якщо хоч трохи подумати, тогочасна система була передовою у світи, а невігласи все точать ляси про застарілість і ступінь "спеціаліста" який не вписується в болонську систему для відставлих та посіпак, бо у них "бакалаври" бувають хоч 2,5-3 роки, хоч 4, хоч вчися все життя, лише плати. Що тоді ледарів, педиків і хуліганів лікували добрим прочуханом, що зараз вельми дієвий спосіб. І не треба котити пусту бочку на Сталіна, Леніна та інших, бо ті "погані комуністи" самі читали по сотні сторінок в день, і від інших вимагали хоча б не тупіти. Але ж прикидатися дурником набагато простіше, адже совість пуста та інші менше вимагають.
Валентин
Так соросята і іх прислужники-Зе гірші Сталіна!
Коментувати
Візантія
Запроваджувати Єдиний іспит з іноземноі мови всім без розбору при вступі в магістратуру- це дурість, а можливо і антидержавний крок. По - перше , не всім це потрібно. А по - друге , це ,якщо треба ,слід робити в школі. ЗАЛИШИМО КРАІНУ БЕЗ КАДРІВ. Доруйнуємо економіку. Питання- кому це вигідно? Де держава?
Zz
Для Візантія: Кому потрібні тупі студенти,не здатні вивчити англійську мову,які ще й претендують на бюджетну форму навчання?А в атб чи нову пошту беруть без вищої освіти).Для них і магістратура також не потрібна
Хазарія
Для Візантія: Крім тогго, що це демонструє рівень, також це необхідно всім, хто планує і далі буде лобизати іноземним господам та підвищує індесацію вишу. Хоча одне завжди за рахунок іншого, тому вітчизняна наука найближчим часом або стане суто перекладною, або ж приречена на забуття.
Андрей
Для Візантія: Так экзамен по иностранному языку в виде ВНО нужно сдавать не всем. Если уже есть диплом специалиста или магистра - ВНО не требуется. А дэржава закончилась в 2014 г с бегством Януковича.
Коментувати