Онлайн-тести спеціальної сесії ЄВІ в магістратуру 2021 року

Онлайн-тести спеціальної сесії ЄВІ в магістратуру 2021 року на сайті ЗНО-ОНЛАЙН

Онлайн-тести спеціальної сесії ЄВІ в магістратуру 2021 року

Усі зацікавлені в перевірці власних знань з англійської, німецької, французької та іспанської мови мають можливість ознайомитись та виконати завдання тестів спеціальної сесії ЄВІ, яка відбулась 11 вересня 2021 року.

Зокрема, Освіта.ua пропонує всім бажаючим пройти тестові завдання спеціальної сесії ЄВІ 2021 року онлайн, щоб оцінити власний рівень підготовки з чотирьох іноземних мов, на платформі ЗНО ОНЛАЙН.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонувалась учасникам ЄВІ у бланку відповідей під час проходження реальних тестів.

Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах та рейтингових балах за шкалою 100-200 балів.

Окрім тестів спеціальної сесії 2021 року, на сайті також подаються інші онлайн-тести, що були запропоновані для виконання вступникам в магістратуру протягом 2017 – 2021 років.

Онлайн-тести спеціальної сесії ЄВІ 2021 року

Освіта.ua
21.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лешук
Оце нерозумне випробування ЄВІ - іспит всім з іноземки при вступі в магістерку проплатили хитрі поляки. В них такого немає! А в нас із 116 тисяч половина не склали це іспит. Десяток тисяч грамотноі молоді поперли в Польщу, Словакію , Чехію… Уряд чи боіться зупинити ці ‚,рехформи,, ,чи розуму не вистачає.
How do you do?
Для Лешук: Грамотная молодежь, таки, знает английский. Малограмотная в Польшу на клубнику. Все закономерно.
Дмитрий
Дурик, в трети школ нет вообще учителей иняза, вот и причина пролета на Еви. Из- за этого страну лишать спецов?? Охренели ??
Коментувати
Маршалок
Який це дурень придумав : щоб стати вчителем украінськоі мови - треба здати обовязковий тест з англійськоі??? Навіщо всім без розбору ліпити цей тест , єві з іноземноі… ?!?!?? Результат- бакалаври поіхали в Польщу поступати, кожен відвіз туди мін 5 тисяч євро… ВВИСНОВОК= той, хто запровадив цю ахінею— фінансово зацікавлений іноземними фондами!!! Де Сбу ?
Правила
Для Маршалок: Перше, кодному поважаючому себе спецыалысту треба вміти вчитися і пояснювати мовні явища використовуючи порівняння із іншими мовами. Ще первійше - такими темпами англійська скоро стане державною мовою колонії. Цру в таких питаннях допоможе, але не так.
Котик
Правила— не рипи, фанера!!
Xayc
Власти и холопы всегда говорили на разных языках. И на фоне показушной насильной украинизации обнищавших низов, примазывания к нато-американским регалиям и популяризации низменного нацизма, для некоторых даже ополячивание (латинизация) имеет смысл.
Коментувати