Завершується реєстрація на додатковий іспит в магістратуру

Реєстрацію здійснює приймальна комісія закладу, у якому вступник бажає брати участь у конкурсі

Завершується реєстрація на додатковий іспит в магістратуру

5 серпня о 18:00 завершується реєстрація вступників до магістратури для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

Взяти участь у додатковому тестуванні можуть вступники, які бажають повторно скласти іспит з іноземної мови або ті, хто не брав участі в основній сесії тестування.

Результати спецсесії ЄВІ можна буде використати для вступу до магістратури на контракт. Також, відповідно до листа МОН, вони використовуватимуться для вступу на бюджетні місця, що будуть додатково надані вишам, на спеціальності, яким надається особлива підтримка.

Станом на 4 серпня бажання взяти участь у додатковому іспиті виявили майже 16 тисяч вступників.

Реєстрацію на іспит здійснює приймальна комісія закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка та оплати участі в іспиті у розмірі 540 грн.

Для сплати коштів потрібно зайти до «Кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ» і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і сплатити її у відділенні будь-якого банку.

Додаткова сесія Єдиного вступного іспиту відбудеться 11 вересня 2021 року.

Із матеріалами єдиного вступного іспиту з англійської, німецької, французької та іспанської мов за попередні роки можна ознайомитися на сайті ЗНО-ОНЛАЙН.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТІВ

Освіта.ua
04.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я провалил еви
П и зд е ц!П и з д е ц!Чувствую опять провалю это гребаное еви!!!! Куплю сертификат !!!! Люди, помогите!!!! Сходите за меня!!!! Очень надо.
Рівне, микола
Нахрена мені вчителеві праці , технологій ваша іноземна ,як головна? Так само і фізику чи хіміку, прорабу чи лісівнику?? Це щоб не допустити нас до магістратури?? Іще, пане міністре, чого уряд не дає безплатних місць для юристів чи на менеджмент… Я б пішов би туди.
Галина
Для Рівне, микола: а навічо Вам, прорабу. лісівнику магістратура? Може ще й в аспірантуру хочете?
Нерогуль
Для Рівне, микола: Не только внеземная, но и рогульская мова не нужна: всё равно все разговаривают по-русски.
Коментувати
Роман
Виправте, будь ласка. Ви пишете "Результати спеціально організованої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу до магістратури лише на контракт.", а Міністерство у листі № 1/9-387 від 30 липня 2021 року пише "Вступники, які успішно склали єдиний вступний іспит та подали заяву та документи для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра на спеціальності, визначені у переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 2 до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році) можуть претендувати на навчання за кошти державного бюджету на конкурсній основі на місця державного замовлення, що будуть додатково надані закладам вищої освіти. Розподіл місць державного замовлення для додаткового набору магістрів з спеціальностей, яким надається особлива підтримка, буде проведено на підставі отриманих МОН до 30 серпня 2021 року запитів закладів вищої освіти."