Завершилась реєстрація для складання ЄВІ та ЄФВВ

Для складання ЄВІ та ЄФВВ зареєструвалося майже 117 тисяч та понад 16 тисяч осіб відповідно

Завершилась реєстрація для складання ЄВІ та ЄФВВ

Завершилась реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу до магістратури.

Так, для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов для вступу до магістратури зареєструвалося майже 117 тисяч осіб.

Традиційно найбільше бажаючих складати англійську мову – майже 112 тисяч осіб, ще 4 000 тисячі осіб зареєструвались для складання іспиту з німецької мови. Французьку та іспанську мови планує складати невелика кількість осіб – 615 та 171 особа відповідно.

Для складання єдиного фахового вступного випробування(ЄФВВ) з права й загальних навчальних правничих компетенцій зареєструвалося понад 16 тисяч осіб.

Як відомо, для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створено інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

З 16 червня учасник ЄВІ та / або ЄФВВ зможе самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки. У запрошенні-перепустці буде зазначено адреси пунктів тестування, де учасник складатиме той чи інший предмет ЗНО, та час початку іспиту.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 30 червня, ЄФВВ – 2 липня. З метою якісної організації процесу тестування основна сесія ЄВІ буде проводитися у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Для вступників, які не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ, 11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та / або юридичних осіб. Вартість спеціально організованої сесії буде визначено до 20 липня.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Реєстрація таких вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Освіта.ua
07.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів