Розпочалась реєстрація на вступні іспити до магістратури

Стартувала реєстрація для участі в ЄВІ та єдиному фаховому вступному випробуванні

Розпочалась реєстрація на вступні іспити до магістратури

В Україні розпочалась реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні.

Згідно з інформацією від УЦОЯО, реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра або дистанційно.

У разі здійснення дистанційної реєстрації заклади вищої освіти розмістять на своїх офіційних веб-сайтах електронну адресу приймальної комісії, а також номери телефонів, за якими вступники можуть отримати консультацію.

Приймальна комісія одного з вибраних вступником закладів вищої освіти здійснює реєстрацію за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Якщо вступник бажає взяти участь одночасно у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» та/або 293 «Міжнародне право» та за іншими спеціальностями, його реєструє приймальна комісія закладу вищої освіти, який здійснює набір на навчання за ступенем вищої освіти магістра за спеціальностями 081 «Право» або 293 «Міжнародне право».

За умови дистанційної реєстрації вступник у терміни, відведені для реєстрації, має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку, скановані копії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

Представник приймальної комісії має перевірити наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку вступник виявить помилки, він має звернутися до приймальної комісії.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Як відомо, вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Також для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

Реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні триватиме до 3 червня 2021 року включно.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
11.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена Лымарь
Підскажіть, будь-ласка. При реєстрації на ЄВІ допущена описка в прізвищі. Заново система не дозволяє зареєструватися. Як бути?
Проти ЄВІ
Вважаю, що ЄВІ це несправедливо по відношенню до деяких спеціальностей!!! Чому? Тому що, на економічному факультеті, в моєму місті, анлглійська вичаєттся тільки 1 рік на першому курсі, навідміно від філологічного факультету (спрямування іноземна мова) де студенти вивчають всі 4 роки англійську і мають кожного дня справу з англійською!!! Тобто я вважаю, що ЄВІ не виконує основної функції і не справедливо оцінює студентів і ставить під сумнів їх подальший вступ на магістратуру!!! Зараз всі почнуть писати, що це не проблема і тд!!! Але це проблема, тому що ті хто вчаться на факультеті іноземних мов, здають на високі бали, а ті хто на інших де анг мова вивчається тільки рік, ледве набирають порогові бали!!!
Галина
Для Проти ЄВІ: до чого тут філологи? Гадаєте вони складуть вам конкуренцію, вступаючи в магістратуру на економістів? Чи Ви збираєтесь конкурувати з ними і вступати в магістратуру на філолога? У кожної спеціальності свої вимоги. Ви крім єві складатимете фаховий іспит. А крім того, ніхто не заважав Вам лобіювати в навчальному закладі вивчення іноземної на всіх курсах (як це роблять в кпі на технічних спеціальностях) або вивчати її самостійно. А спершу, визначіться чи дійсно Вам необхідний диплом магістра. Ви можете піти працювати з дипломом бакалавра, а згодом, якщо дійсно є потреба у вищому рівні (наприклад для зайняття керівної посади), підтягти іноземну за допомогою курсів чи репетиторів, і тоді вступати в магістратуру.
Коментувати
Зінаїда
Цікаво, а КІВА здавав ЄВІ!!!! ???? Здавав ЗНО з української мови? Але Ви, що такі люди не здають! Тільки прості діти-студенти, страждають від таких депутатів і мінстрів як КІВА!!!!
Антисовсун
Єві - це обмеження молоді до магістратури. Іноземну слід вчити в школі, а не на четвертому курсі внз.
Шевчук
Для Антисовсун: Руйнують економіку, розганяють кадри ці Бабаки і Совсуни
399
Для Антисовсун Єві - це обмеження молоді до магістратури. Як повідомив один із докторів наук, в магістратурі їхнього універу навчаються такі, що читати не вміють. Отже, щоб в науку та народне господарство не пливло сміття - в магістратуру повинен бути жорсткий відбір. Можливо, в такий спосіб Україна зможе звільнитися від киви.
Коментувати
Студент
Так, згідна з Вами, необдумане рішення, незважене рішення!!! Яке підрізає багато студентів!!! Навіщо??? Це питання на , яке прості українські студенти ніколи не отримають відповіді!!!! Хоча відмивання грошей - це один із факторів запровадження ЄВІ!!!
Васін
Антиукраінський крок- введення цього іспиту Єві з іноземки для вступу в магістерку. НАВІЩО?? Відповідь- щоб активніше тікали за кордон, щоб виконати претензіі західних роботодавців. Іще— щоб зменшити доступ молоді до повноі вишки. Навіщо інмова будівельнику чи ліснику, ливарнику чи трудовику з фізкультурником?? Це зробили- Совсун, квіт, новосад, гриневіч, шаров.
Володимир Матейчук
Для Васін: бакалавр це і є повна вища освіта, а магістр -це науковий ступінь, що дає право працювати надеж. посадах. Але його не можна здобувати тим , такі як Ківа, які захищають "дисертації" пишучи всім відомий плагіат, так і ще повний нонсенс у тексті, стаючи "доктором наук. ЦЕ ГАНЬБА! Ну а по друге, самі розумієте, гроші і корупція. Навіть з цим же ЄВІ з мови (крім спеціальності 081 Право, де там є ще ЄФВВ), - по всім інши спеціальностям все рівно знайдуться ідіоти, які дадуть на лапу викладачам за нездачу іспиту по спеціальності, бо він здається у ЗВО.
Lida
Про що ви говорите, які взятки викладачам? ЄВІ здають у формі ЗНО? Можна подумати, якщо ЗНО здають у школах, то всі дають взятки учителям. До питань та тестувань викладачі не мають ніякого відношення. Тести надходять від міністерства і після чітко визначеної процедури знову надсилають у чітко визначений Міністерством заклад на перевірку. Жоден викладач немає права не лише перевіряти, а навіть ознайомлюватись із даними тестами.
Влад
Для Lida: він говорить про іспит в університеті, фахове вступне випробування, не ЄВІ, розумієте? Крім ЄВІ для вступу в магістратуру здається ще й це. В кожному університеті свої питання
Коментувати