ЗНО з іноземної складатимуть усі вступники до магістратури

ЄВІ з іноземної мови до магістратури буде обов’язковим для вступу на всі спеціальності

ЗНО з іноземної складатимуть усі вступники до магістратури

Єдиний вступний іспит з іноземної мови до магістратури буде обов’язковим для вступу на всі спеціальності за програмами магістратури.

Відповідна норма передбачено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році, що затверджені Міністерством освіти.

Окрім того, для надання більшої ваги фаховому вступному випробуванню запроваджено вагові коефіцієнти. Відтепер заклад вищої освіти зможе збільшити вагу бала за фахове випробування, залишивши на іспит з іноземної мови щонайменше 25%.

У новому році вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020-2021 років, а результати єдиного фахового вступного випробування – тільки 2021 року.

Для отримання важливої інформації про основні події щодо проведення ЗНО та вступної кампанії 2021 року приєднуйтеся до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина Дударь
Вот только зачем Зно в Магистрату нужно? Вед это дополнительные затратные на зно из бюджета. И меньше будет затраты на вузы, а значить будет меньше бюджетных месть в тех же вузах. А Взятки как брали, так и берут. И дополнительный расходный материал центры проведения этого же зно. А если учесть что эти центры покупают задания на сайтах для покупки студенческих работ. То, что можно говорить про их работу. А если учесть, сколько будет абитуриентов после школы, колледжей и магистров, то проверках их работ будет нулевая из за количества. Тут уж будет, понравился абитуриент при регистрации в центре качества образования или нет. Разве это уже не кумовство? И не факт что абитуриенты, не знают, кто сидит в комиссии, и не занесут им взятку. Также не факт что сами те люди, которые работают в центре качества образования не могут иметь по нескольку телефонных номеров и аппаратов и звонить абитуриентов прося взятки. Или даже сами к ним не приезжают.
Марина Дударь
Вот только зачем Зно в Магистрату нужно? Вед это дополнительные затратные на зно из бюджета. И меньше будет затраты на вузы, а значить будет меньше бюджетных месть в тех же вузах. А Взятки как брали, так и берут. И дополнительный расходный материал центры проведения этого же зно. А если учесть что эти центры покупают задания на сайтах для покупки студенческих работ. То, что можно говорить про их работу. А если учесть, сколько будет абитуриентов после школы, колледжей и магистров, то проверках их работ будет нулевая из за количества. Тут уж будет, понравился абитуриент при регистрации в центре качества образования или нет. Разве это уже не кумовство? И не факт что абитуриенты, не знают, кто сидит в комиссии, и не занесут им взятку. Также не факт что сами те люди которые работают в центре качества образования не могут иметь по нескольку телефонных номеров и аппаратов и звонить абитуриентов прося взятки.Или даже сами к ним не приезжают по этежи взятки за сдачу.
Каріна
Вчора знайшла цю сторінкупо єві. Думаю, що теперь вона багатьом знадобиться https://www.youtube.com/watch?v=tqanLMRYdU4
Марина Дударь
Для Каріна: Только кому это нужно?
Коментувати