Усі вступники отримають відстрочку від призову

Вступники, які мають намір продовжити навчання, отримають відстрочку від призову

Усі вступники отримають відстрочку від призову

Вступники віком 18-19 років, а також абітурієнти іншого віку, які мають намір продовжити навчання за наступним ступенем освіти отримають відстрочку від весняного призову.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки з посиланням рішення Офісу Президента та Генерального штабу.

Зокрема, у Міносвіти зазначають, що у зв'язку з карантином розпорядженням Кабінету Міністрів №179-р від 26.02.2020 року визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

Щодо випускників коледжів та університетів, то державою напрацьовані рішення, що дозволять їм, у разі бажання продовжити навчання за наступним ступенем освіти, отримати відстрочку від весняного призову.

Міністерство освіти і науки вже надало відповідні роз’яснення приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо попередньої реєстрації вступників, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову. Попередня реєстрація дозволить таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри і на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
dssadfa
Солдатами не рождаются, солдатами умирают..._
Громадянин
Замість того, щоб гніватись тут в коментах, завітали б для початку на сайт Міністерства освіти https://mon.gov.ua/ua/news/vstupniki-2020-roku-mozhut-otrimati-vidstrochku-vid-prizovu-spilne-rishennya-ofisu-prezidenta-mon-ta-generalnogo-shtabu
Maria
Для Громадянин: Ключове слово "можуть". Можуть отримати, а можуть і не отримати. Чому не можна було "роздуплитись" у квітні чи травні і зберегти студентів, а не сприяти своєю бездіяльністю перетворенню студентів на солдат? Елементарно: є Правила прийому, затверджені восени минулого року, внесіть зміни, затвердіть Правила зі змінами і все. Як дуже треба, це можна було зробити дуже швидко. Варіант другий - та сама попередня реєстрація. Вже 13 липня, а ніде нічого немає, процедура не розроблена. Варіант третій: видати постанову чи наказ, провести через уряд, що екзаменаційний листок для ЄВІ є документом, що підтверджує вступ, тощо. Міноборони більше потрібні солдати, ніж Міносвіти студенти.
Коментувати
Оксана
Нeмає жодноі зноски на докумeнт, тільки пил у очі???? Зробіть щось конкрeтнe для дітeй, бо вжe задовбали повістками.
Юра
А для чого коменти виттрати і поширювати брехню? Якщо повістки розносять зі швидкістю світла
Анонимус
Наглая ложь! https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#Text - в этом документе нет ничего про "добровольный призыв в 18-19 лет". Именно на этот документ, а не на какой-то левый приказ министра, будут ссылаться мрази из военкомата, которым плевать на людей и закон, им самое главное - выполнить план по призыву. И что это вообще за бред - "добровольный призыв"... Это только в Украине такое могут придумать...
*** з гори
Почему в данной статье нет не одной ссылки которая могла бы подтвердить информацию о которой вы уже говорите не один день?