Щодо розміщення державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у 2013 році

Лист МОН № 1/9-392 від 01.06.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-392 від 01 червня 2013 року

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної  Республіки Крим,
департаменти (управління) освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Щодо розміщення державного замовлення
на підготовку робітничих кадрів у 2013 році

На виконання Закону України "Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів” (далі - Закон) 20 травня 2013 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 363 "Про затвердження Порядку розміщення державного замовлення з підготовки фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів" (далі - Порядок). На виконання зазначеної постанови прийнято наказ Міністерства освіти і науки від 30 травня 2013 року № 647 "Деякі питання реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2013 року "Про затвердження Порядку розміщення держаного замовлення з підготовки фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів".

Для проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення серед вищих, професійно-технічних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, наукових установ наказом Міністерства від 30 травня 2013 року № 648 створено Конкурсну комісію.

Відповідно до Порядку державним замовником в особі Міністерства освіти і науки буде укладатись державний контракт з кожним навчальним закладом.

Вищезазначені накази розміщені на сайті Міністерства освіти і науки України. Оголошення про проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення серед вищих та професійно-технічних навчальних закладів також розміщено на сайті Міністерства.

Разом з тим, Законом передбачено, що розміщення державного замовлення здійснюється без проведення конкурсу у разі здійснення підготовки кадрів одним навчальним закладом відповідно до наданої ліцензії або наявності угоди про надання освітніх послуг із замовником підготовки кадрів.

Тому, необхідно до 10 червня 2013 року перевірити наявність таких угод і надати департаменту професійно-технічної освіти відповідну інформацію.

З метою своєчасного подання документів на розгляд Конкурсній комісії та розміщення державного замовлення на підготовку робітничих кадрів і молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах у 2013 році регіональним органам управління освітою необхідно:

1. до 10 червня 2013 року надати департаменту професійно-технічної освіти:

Перелік професійно-технічних навчальних закладів у розрізі напрямів економічної діяльності, що не беруть участь у загальному конкурсі, у випадках, передбачених Законом України "Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів", а саме:

  • одноосібно забезпечують підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів за відповідною професією, спеціальністю;
  • мають угоду про надання освітніх послуг із замовником кадрів за певною професією, спеціальністю;
  • здійснюють підготовку робітничих кадрів та фахівців для забезпечення оборони України, державної безпеки і захисту державного кордону, Збройних Сил України, Служби безпеки України, інших військових формувань та правоохоронних органів, служби цивільного захисту ,організація і порядок діяльності яких визначається законом.

Інформацію щодо проектних обсягів державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у ПТНЗ у 2013 році по прийому та випуску в розрізі кожного навчального закладу, напрямів економічної діяльності (спеціальностей для молодших спеціалістів), кодів фінансування за формою, що додається. Звертаємо увагу, що зазначену інформацію необхідно подати відповідно до наданої форми в програмі Excel. Обсяги повинні відповідати заявленим раніше проектним показникам державного замовлення на 2013 рік. У цьому додатку необхідно також зазначити обсяги державного замовлення, доведені у попередньому 2012 році. Інформацію надавати на електронні адреси: vitaliya_pto@i.ua, kgavriluk@gmail.com та на паперових носіях за підписом керівників регіональних органів управління освітою.

2. до 20 червня 2013 року надати департаменту професійно-технічної освіти по два примірники заповнених проектів державних контрактів на кожний навчальний заклад з підписом керівника та печаткою.

У разі відсутності угод про надання освітніх послуг із замовником кадрів до 10 червня 2013 року департаменту професійно-технічної освіти надати перелік професійно-технічних навчальних закладів, що мають прийняти участь у конкурсному відборі, та по кожному з них заявку для участі у конкурсному відборі раз ом з пакетом документів, що затверджені наказом МОН від 30 травня 2013 року № 647.

З питань підготовки матеріалів та участі у конкурсі звертатись до департаменту професійно-технічної освіти за контактним телефоном 279-16-67, 279-92-01.

Додаток: на 1 арк.

Заступник Міністра – керівник апарату       О.С. Дніпров

Освіта.ua
01.06.2013

Популярні новини
Президент підписав закон щодо виборів ректорів Новий закон запроваджує другий тур виборів очільників закладів вищої освіти
Виші можуть самостійно обрати форму навчання У МОН зазначають, що заклади освіти можуть надавати перевагу змішаній формі навчання
Шкарлет: держава не зможе фінансувати таку кількість вишів Держава не зможе фінансувати таку кількість закладів, водночас зміни мають відбуватись поступово
Викрито шахрайську схему складання іспиту «КРОК» Колишній ректор одного з медичних вузів організував схему складання іспиту «КРОК»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів