Дистанційний курс «Італійська мова для середнього рівня»

Якщо ви хочете вийти на хороший середній рівень знання італійської мови, то цей курс для вас

Дистанційний курс «Італійська мова для середнього рівня»

Курс «Італійська мова для середнього рівня» стане прекрасним продовженням навчання для тих, хто засвоїв італійську для початківців і хоче поглибити свої знання. Курс також стане у пригоді тим, хто колись вже вивчав італійську.

Матеріал курсу подано доступно. З кожним уроком ви будете розуміти, що поступово засвоюєте все більш значні обсяги інформації. А при виникненні різних питань ви завжди зможете звернутися до особистого викладача.

Особлива увага в курсі «Італійська мова для середнього рівня» приділяється граматиці. Окрім того, під час навчання значно розшириться ваша лексична база. Ви зможете практично на рівних спілкуватися з італійцями, прекрасно розуміючи їх. Важливим є те, що ви зможете говорити італійською правильно і впевнено.

ЗАВАНТАЖИТИ пробний урок БЕЗКОШТОВНО

Граматика. У курсі італійської мови для середнього рівня вам пропонуються 16 навчальних журналів і 4 збірника вправ. Граматиці приділяється значна увага і ви зможете отримати достатньо глибокі знання.

Вимова. Курс забезпечений аудіододатками (16 CD), що записані з італійськими дикторами, носіями мови. Слухаючи і повторюючи тексти, ретельно відібрані саме для найкращого сприйняття на слух, ви навчитеся говорити італійською правильно.

Розмовні навички. Величезна кількість ретельно продуманих вправ і діалогів, що записані на дисках, дозволять зануритися в необхідну мовну середу. Після закінчення курсу ви грунтовно поповните свій словниковий запас.

Читання і письмо. Після закінчення курсу ви будете вільно листуватися зі своїми знайомими, читати першоджерела знаменитих творів - словом, відчуєте, що стали іншою, більш освіченою людиною.

Завантажуйте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Італійська мова для середнього рівня» і переконайтеся, що цей курс вам ідеально підходить. Ознайомившись з матеріалом, ви зрозумієте: засвоїти італійську буде простіше, адже курс правильно побудований з методичної точки зору.

ЗАВАНТАЖИТИ пробний урок БЕЗКОШТОВНО

Освіта.ua
21.03.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!