Дистанційний курс італійської для початківців

Універсальний самовчитель для тих, хто робить перший крок у вивченні італійської мови

Дистанційний курс італійської для початківців

Курс «Італійська мова для початківців» розрахований як на тих, хто ніколи не намагався наблизитися до італійської мови, так і на тих, хто просто вирішив відновити свої забуті знання. Цей початковий курс італійської мови, по суті, універсальний: в ньому містяться всі необхідні основні знання. Розмовний аспект курсу охоплює дуже широкий спектр тем - від «дім і сім'я», «подорожі», «покупки» до «формули етикету» та «література і мистецтво». Тому матеріал прекрасно підходить для тих, хто шукає уроки італійської «з нуля».

Ви вчитеся вдома та темп навчання вибираєте самі. При цьому ви істотно економите свій дорогоцінний час, оскільки не витрачаєте його на відвідування уроків, не вислуховуєте «непотрібні лекції», а відразу ж приступаєте до вивчення предмету. Методика курсу характеризується таким основним принципом, як просування «від практики до теорії» - вам пропонується природний процес навчання, коли не потрібно щось завчати. Зрозуміле й осмислене одного разу, знання залишається з нами назавжди без додаткових зусиль.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання італійської мови за цим дистанційним курсом, ви можете прямо зараз безкоштовно завантажити пробний урок.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Граматика. У курсі «Італійська для початківців» вам пропонуються 16 навчальних журналів та 4 збірки вправ. Граматиці приділяється серйозна увага, хоча вона і не представляє особливої складності навіть для новачків. Почавши вчитися за цією методикою, ви дуже швидко осягнете ази італійської граматики. Всі вправи побудовані таким чином, що при їх виконанні ви завжди досягаєте максимального результату.

Вимова. Уроки італійської мови для початківців - це, звичайно ж, і уроки вимови. Освоївши курс, ви навчитеся правильній італійський вимові. Курс забезпечений аудіододатками (20 CD), які записані з італійськими дикторами, носіями мови. Слухаючи і повторюючи тексти, ретельно відібрані саме для найкращого сприйняття на слух, ви швидко набудете такого необхідного навику.

Розмовні навички. Величезна кількість корисних вправ і діалоги, які записані на дисках, дозволять урізноманітнити вивчення італійської мови і дадуть можливість початківцю відразу ж зануритися в мовне середовище. Після закінчення курсу ви значно поповните свій словниковий запас.

Читання і письмо. Тепер ви зможете розуміти зміст італійського тексту; ви також зможете читати адаптовану літературу італійською мовою і писати листи простими реченнями.

Слова від викладача

«Уроки курсу «Італійська для початківців» розроблені таким чином, щоб ви відразу засвоїли навички практичного використання мови в повсякденних ситуаціях. Новий матеріал вводиться поступово, невеликими порціями. Завдяки вправам на читання і сприйняття текстів на слух ви швидко досягнете успіхів у навчанні, навіть якщо раніше у вас не було жодних навичок спілкування іноземною мовою», - зазначає старший викладач курсу Тетяна Даценко.

«Раджу вам в процесі навчання виробити свою певну систему занять і строго її дотримуватися. Спробуйте ставитися до навчання як до своєрідного поєднання розумової розминки і розваги, і тоді можна бути впевненим - у вас все вийде!», - підкреслює Тетяна Даценко.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання італійської мови, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти італійську мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Освіта.ua
24.12.2014