Мотиваційний лист на спеціальність «Психологія»

Зразок мотиваційного листа для вступу на бакалаврську програму зі спеціальності «Психологія»

Мотиваційний лист на спеціальність «Психологія»

Шановний Іване Володимировичу!

Я звертаюся до Вас, оскільки прагну поступити на навчання на бакалаврську програму зі спеціальності «Психологія» на «назва факультету». Як мені відомо, Ваш університет є найкращим закладом вищої освіти у регіоні та одним з найкращих в Україні, який готує фахових психологів.

Цього року я закінчив навчання у «назва школи» та маю високі оцінки з української мови та літератури, англійської мови, математики та інших предметів. Однак найбільше мене цікавить психологія. Я не лише маю високу оцінку з цього предмету, але й прочитав чимало літератури з психології, пройшов онлайн курси «назви курсів та онлайн платформі» та отримав відповідні сертифікати. У школі я відвідував факультатив з психології та допомагав учителю організовувати заняття.

Психологія настільки мене зацікавила, що в останній рік навчання в школі я влаштувався на роботу до психолога «прізвище, ім’я, адреса» і завдяки цьому отримав можливість ознайомитись з практичними аспектами цієї професії. Завдяки цій роботі я також переконався, що правильно обрав свою майбутню професію. Окрім цього, наявність практичного досвіду допоможе мені краще та ефективніше навчатися. Мої наполегливість та працелюбність допомогли мені отримати хороші рекомендації від мого роботодавця.

Я щиро прагну вивчати психологію в «Назва університету». Особливо мене цікавить психодіагностика та технології психологічної допомоги, оскільки мене захопили наукові праці двох професорів вашого університету «назви праць, прізвища та імена професорів», у яких проведено всебічні дослідження в цих галузях. Я хотів би поглиблено вивчати ці галузі в університеті.

Ознайомившись з інформацією на сайті «Назва факультету» Вашого університету, я довідався, що студенти мають можливість використовувати свої теоретичні та практичні навички беручи участь у дослідницьких проектах, проходити практику психолога в школах, лікарнях, державних установах та у приватних консультаціях. Я переконаний, що поєднання теоретичного навчання та практики є найкращим шляхом для покращення професійних навичок.

Також студенти мають можливість навчатися в найкращих університетах Європи в рамках програми міжнародного обміну Еразмус. Це дає можливість студентам навчатися та переймати досвід не лише в українських, але й у європейських психологів.

Я очікую, що ця бакалаврська програма дасть мені можливість зміцнити свою теоретичну базу знань, яку я зможу пізніше використати в практичних умовах. Завдяки ній я зможу стати справжнім фахівцем своєї справи. Особливо мені цікаво вивчати сферу консультування та надання психологічної допомоги сім’ям. Багато моїх знайомих і друзів мають проблеми у сім’ях та не знають до кого звернутися за допомогою. Тому після закінчення навчання я б хотів побудувати свою кар’єру як сімейний психолог, оскільки, на мою думку, сьогодні дуже мало уваги приділяється психологічним проблемам у сім’ї і є великий попит на таких спеціалістів.

Я хотів би подякувати Вам за час і зусилля, які ви вклали у розгляд мого листа. Будь ласка, повідомте мене, якщо я повинен надати ще якусь додаткову інформацію.

З нетерпінням очікую вашої позитивної відповіді. Хочу Вас запевнити, що я повністю готовий і щиро прагну стати студентом «Назва університету».

З повагою, ______________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
06.07.2020