Мотиваційний лист на спеціальність «Менеджмент» або «Маркетинг»

Зразок написання мотиваційного листа для бакалаврської програми з галузі знань «Економіка», спеціальності «Менеджмент та адміністрування», «Маркетинг» тощо

Мотиваційний лист на спеціальність «Менеджмент» або «Маркетинг»

Шановний Іване Дмитровичу!

Я пишу цей мотиваційний лист, бо прагну навчаться у «назва університету» на бакалаврській програмі зі спеціальності «назва спеціальності». Як я дізнався, потрапити на навчання на цю програму дуже непросто, оскільки на навчання приймають студентів з найвищими балами, а кількість місць обмежена. Однак, я дуже хочу навчатися саме на ній.

Я не лише маю хороші оцінки з профільних предметів, такі як економіка та математика, але й також цікавився навчальними дисциплінами цієї спеціальності, які не входять у шкільну програму. Зокрема, мене зацікавили такі напрямки як менеджмент, маркетинг, бізнес аналіз.

Я завжди хотів бути підприємцем і я вважаю, що ваш університет може допомогти мені перетворити свою мрію в реальність. На мою думку, успішний підприємець повинен бути впевненим, відкритим, креативним, пристрасним та здатним до ризику.

Я розумію, що для того, щоб бути хорошим фахівцем потрібно поєднувати навчання та практичну роботу. Тому у вільний від навчання в школі час, я отримував практичний досвід працюючи спочатку у місцевому харчовому підприємстві, потім - менеджером у торгівельному центрі «назва організації». В обох випадках я отримав хороший відгук та письмові рекомендації від керівництва. Цей практичний досвід лише підвищив мій інтерес продовжувати освіту та вступити на бакалаврат за спеціальністю «назва спеціальності».

Після ретельного перегляду навчальної програми я усвідомив, що вона наче була розроблена для мене. Усі предмети здаються цікавими та актуальними. Особливо мені сподобався курс зі стратегічного менеджменту та маркетингу, тому що це та сфера, де я хотів би спеціалізуватися.

Зокрема, мені сподобалось, що ваш університет проводить семінари, зустрічі та форуми із залученням представників бізнесу, які відкривають практичний досвід щодо вирішення економічних та соціальних проблем суспільства. Ознайомившись із Вашим сайтом, я також з’ясував, що партнерами цієї програми є найбільші підприємства нашого регіону, такі як «назва підприємства», «назва підприємства» та «назва підприємства», де найкращі студенти отримують можливість проходити стажування і вивчати бізнес на практиці.

Я щиро прагну навчатися саме у Вашому університеті, бо переконаний, що ця програма допоможе мені розвинути себе як професіонала, лідера команди та виховати навички спілкування, які необхідні для моєї майбутньої кар’єри.

Закінчивши Ваш університет, я можу прокласти шлях до своєї мрії, оскільки навчальна програма бакалавра з «назва спеціальнсті або програми» допоможе мені набути навички та здобути знання, необхідні, щоб стати успішним підприємцем чи бізнес-консультантом.

Я також прагну брати активну участь у громадському житті Вашого університету, бо це допоможе мені навчитися нести відповідальність не тільки за себе, але і за весь колектив, який, на мою думку, є важливим для керівника бізнесу. Я знаю, що навчання на бакалаврській спеціальності «назва спеціальності» є складним завданням, однак я переконаний, що зможу протистояти будь-яким перешкодам та досягнути значних успіхів.

Дякую за ваш час та увагу. Я сподіваюся стати частиною Вашого студентського колективу.

З повагою, ___________________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
02.06.2020