Сертифікати ЗНО яких років можна подавати у 2023 році

Абітурієнти можуть подавати для вступу результати тестів ЗНО 2020-2021 років або НМТ 2022 року

Сертифікати ЗНО яких років можна подавати у 2023 році

У 2023 році випускники шкіл минулих років можуть подати для вступу результати тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2020-2021 років або результати НМТ 2022 року .

Сертифікати ЗНО мають бути з предметів, що були передбачені правилами прийому закладу освіти в один з цих років для відповідної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності, конкурсної пропозиції) та джерела фінансування, з ваговими коефіцієнтами, визначеними Порядком вступу.

Перелік конкурсних предметів, з яких вступники можуть подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2020-2021 років, зазначається у правилах прийому закладу освіти.

Результати ЗНО 2020–2021 року з української мови та літератури / української мови, математики, історії України, іноземної мови, фізики, хімії, біології, географії за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних основних предметів НМТ чи додаткового блоку НМТ 2023 року, якщо різниця балів НМТ та ЗНО з відповідного предмета не перевищує 15 балів.

Ваговий коефіцієнт для оцінки з географії для тих вступників, хто подаватиме для вступу сертифікати ЗНО за 2020 або 2021 рік, дорівнюватиме ваговому коефіцієнту з історії України.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Добрий день, скажіть, будь ласка, якщо я маю сертифікат із ЗНО (2020 р.) і там чотири предмета( історія, математика, українська мова та література, фізика), і у 2023 р. буду складати НМТ(історія, математика, українська мова та література), чи можу я при вступові у ВНЗ взяти результати основних предметів (українська мова та література, математика) з НМТ, а фізику із сертифікату ЗНО 2020 р.
Ганна
Для Микола: Добрий день. Ні, не можна, оскільки в переліку предметів НМТ немає фізики. Результат НМТ з певного предмета можна замінити результатом ЗНО лише з відповідного предмета, й тільки в тому разі, якщо різниця між балами не перевищує 15.
Коментувати
Олена
Доброго дня, чи можна цього року при вступі використати результати нмт 2022 частково - тобто з одного предмету( наприклад з математики ), а два інших предмети - укр мову і англійську- з мнт2023? Дякую
Ганна
Для Олена: Добрий день. Ні, результати НМТ різних років комбінувати не можна.
Коментувати
Максим
Доброго дня, чи можна поступати до універститету з НМТ за 2022 рік, без проходження НМТ цього року?
Ганна
Для Максим: Добрий день. Так, можна.
Коментувати
Міша
Доброго дня чи можу скористатися в поступили на бакалавр за зно 2020 але там була географія як 3 предмет
Ганна
Для Міша: Добрий день. Так, можна, але набір предметів ЗНО має відповідати вимогам для обраної спеціальності (вступ на основі результатів ЗНО відбувається за різними наборами предметів для різних спеціальностей). Ці вимоги можна дізнатися в університетах.
Коментувати
Дмитро
Доброго дня. Чи можна скористатися сертифікатами МКТ 2022 при вступі на магістратуру у 2023?
Ганна
Добрий день. Ні, не можна. Вступ відбувається за ЄВІ та ЄФВВ 2023 року.
Коментувати
Оксана
Добрий день! Вступ в цьому році за результатами ЗНО 2021 року.Результат ЗНО з укр.мови і літератури виставлений окремо за мову,окремо за укр.мову і літературу.В універі в правилах прийому можна подавати результат або мова.або мова і література.Чи можу при розрахунку конкурсного балу враховувати бал за мову(бал більший)?
Ганна
Добрий день. Треба дізнатися в університеті, як розрахувати конкурсний бал у обох випадках, і обрати варіант з вищим конкурсним балом.
Коментувати
Вікторія
Добрий день, підскажіть будь ласка.Складала НМТ у 2022 р. і зараз навчаюсь у ВНЗ, чи можу я змінити спеціальність і вступити в інший ВНЗ у цьому році?
Ганна
Добрий день. Так. Але якщо навчання було й буде на бюджетній формі, то потрібно відшкодувати бюджету кошти за навчання на першому курсі. Можна також перевестися до іншого університету (на другий курс), але потрібно дізнатися, на яких умовах це можливо.
Коментувати
Наталя
Скажіть будь ласка, маю зно 2021 року, результати мене задовольняють. Чи потрібно ще додатково здавати нмт?
Ганна
Є два варіанти вступу - за ЗНО і за НМТ. У разі вступу за ЗНО потрібні різні набори предметів для різних спеціальностей, тобто набір предметів вступника має відповідати вимогам для обраної спеціальності. Вступ за НМТ відбувається за одним набором предметів на всі спеціальності. Якщо є результати і ЗНО, і НМТ, можна обрати вступ або за ЗНО, або за НМТ, і в разі вступу за НМТ можна замінити бали з предметів НМТ балами з відповідних предметів ЗНО, якщо різниця між балами ЗНО й НМТ з предмета не перевищує 15. Отже, не обов’язково складати НМТ на додачу до ЗНО, якщо є потрібний для вступу набір предметів, але можна це зробити, щоб підвищити конкурсний бал або збільшити вибір спеціальностей для вступу.
Коментувати
Анна
Доброго дня, складала ЗНО у 2020 році, але не складала математику в 2020 році, а у 2023 році хочу вступати на іншу спеціальність(де потрібно математику) чи можна здати один предмет в НМТ? Якщо здати НМТ чи буде дійсний сертифікат ЗНО?
Ганна
Добрий день. Потрібно складати всі предмети, один не можна. Сертифікат ЗНО залишиться дійсним.
Коментувати
Крістіна
Скажіть будь ласка вступники минулих років будуть подавати документи разом з абітурієнтами 2023 чи система якось зміниться?
Олена
Чи можна брати сертифікати 2020, в тому числі з англійської мови? Де брати сертифікати за минулі роки?
Аліна
Для Олена: я буду подаватись в цьому році по сертифікатам ЗНО 2020 року ( взяла сертифікати з предложенія «МоєЗНО» для цього потрібно пароль та логін який надавався ще тоді для провірки результатів ЗНО
Олекс
На яку спеціальність будете подавати документи ? Вже навчалися і вирішили змінити спеціальність, чи тільки буде вступати ?
Олена
так, вирішили змінити спеціальність.
Коментувати
Інга
якщо у цьому році вступник рекомендований на вступ на бюджет, однак відмовиться від такого права-він не втрачає право вступу на бюджет на настуний рік? в наступному році заново потрібно реєструвати для складння тесту або зно - новий робити елетронний кабінет вступника, якщо так , в які строки? і підкажіть будь-ласка коли та як повернуться кошти, сплачені за пробне ЗНО , якого в цьому році не було?
Ілона
Де взяти сертифікат з НМТ? Будь ласка відпишіть, це дуже дуже терміново!
Сергій
Чи можна у 2022 році вступити зі сертифікатами зно 2021, без складання нмт? Одразу дякую тим, хто відгукнеться
Романія
УЦОЯО дивує щоразу! Я спеціально готувалася того року до усіх 4 зно, а цього року йди ше раз здавай по новій! І якщо не здаси на цих умовах, то не приймуть. Ви щось там говорили про рівність між вступниками? Яка це рівність? Кожного року здавай по новій, бо ваша організація нульова!
Юрій
Для Романія: не все так просто в нашому житті !!!
Міша
Для Романія: frfr 11 років англійську до вільного володіння нахіба я доводив?
Коментувати