Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій, Одеса
Нахрена попу баян? Віддайте всю оцю колотнечу університетам, як це у всьому світі!!! Є правила, є пільги- хай зараховують.пропишіть автоматичну підтяжку на вільні місця,зменшіть до 3 кількість цих дурних( пустих) заяв. А то все забюрократизували до не можна! Та врешті - решт, пане міністре, наведіть лад в свойому міністерстві. Порозганяйте Ви тих грантожерів,руйнівників що обсіли Вас!!
Олена
Добрый день. Подскажите пожалуйста сроки подачи оригиналов документов на контракт
Олег
Подав документи, склав вступні іспити на магістратуру. Рекомендований до контракту, але перші місця, які мали б бути зачислені на бюджет подали оригінали документів в інший заклад, чи буде список підтягуватись, так що я попаду на бюджетне місце, чи буде якась інша процедура(Документи подали 2-є людей і є 2 державних замовлень, тобто є група з 2-х людей), мене цікавить чи згорить місце, чи я і мій потенційний одногрупник отримаємо державні місця?
Олександра
Для Олег: ні , не буде , бо грантожери зробили так, щоб місця ці пропали!!
Коментувати
Тетяна
Добрий день. Якщо батько дитини, яка вступає до ВНЗ на контракт, є учасником бойових дій на території інших держав, чи можливе переведення на вакантні місця?
Галина
Для Тетяна: якщо вони є, то так. За конкурсом з іншими більговиками
Тетяна
Якщо мінімальний бал рекомендованих на бюджет склав 186, а в дитини, яка вступає 160, чи може вона брати участь у конкурсі, маючи пільгу, чи згідно з умовами вступу, конкурсний бал для проведення на вакантні місця повинен бути не нижче ніж на 15 балів від мінімального прохідного?
Галина
Для Тетяна: ні не може. Ви ж самі прочитали правила
Коментувати
Руслана
Доброго дня. Після усіх пройдених етапів у мене склалося враження,що прірітетнісиь не має ніякого значення. Абітурієнтка склала ЗНО на досить високі бали, є переможцем Міжнародних,Всеукраїнських, обласних конкурсів. За перемогу у Міжнародному конкурсі отримала у винагороду безкоштовну участь у форумі ,який проходив у Раді Європи в Страсбурзі. 2 місце в Всеукраїнській грі "Шо?Де? Коли ?" З історії України. Окрім цього є інвалідом в категорії до 18 років. Але все це не допомогло вступити в омріяний вуз . Тому порада і майбутнім студентам і батькам упродовж року вивчайте освітні програми і правила прийому до кожного окремого вищу.
Галина
Для Руслана: Ви не праві. вивчати треба не правила кожного окремого вишу, а загальні затверджені міносвіти бюджетні місця розподіляє комп’ютерна програма для якої участь абітурієнта в різних іграх не має жодного значення значення має лише конкурсний бал та обсяг державного замовлення. На певні спеціальності, де цей обсяг дуже малий, мати "досить високі бали" мало, бо прохідним є 195 і вище. Якби абітурієнтка вивчила з якими балами на дану спеціальність вступали в попередні роки, оцінила свої можливості, і хоча б одну заяву подала на спеціальність де потрібен нижчий прохідний бал, то вона б отримала бюджетне місце. А пріоритетність має одне значення: в якій черговості рохглядає заяви програма. Якщо пройшов за 1 пріоритетом, то всі наступні навіть розглядати не будуть.
Лариса
Для Руслана: Ви плутаєте конкурси та олімпіади. За конкурси ніяких додаткових балів не дають. Та й досить високі бали ЗНО це які?
Руслана
Для Галина: ми оцінили правильно свої можливості, вивчивши минулорічну статистику. Бюджетне місце ми отримали в одному з Київських вишів.
Коментувати
олена
Як відбувається переведення на вільні місця бюджету?. тільки пільгові категорії можуть скористатися
Галина
Для олена: так
Тетяна
Дуже цікаво! Спочатку одне місце з бюджету забрали і віддали абітурієнту з квотою, тепер виявилось, що хтось з абітурієнтів не подав документів і є одне вільне бюджетне місце. Але воно згорить, бо абітурієнт з квотою вже отримав своє в першу чергу. Ну як так ((((
Зоя
Ви бачили бали тих квітників?а діти які навчалися добре,але батьки не мають грошей ( одинока мати)про навчання повинні забути!?
Коментувати
Наталія
Добрий день якщо я подала оригінали на філологічним заочно-бюджет ,але хотіла на денну форму та був низькій бал є можливість змінити форму навчання? Дякую за відповідь!!!
Галина
Для Наталія: зараз ні. Вступайте наступного року.
Коментувати
Sofiamillscry@gmail.com
Я отримала рекомендацію на державне за 4 пріорітетом, але я пішла на контракт за 1 пріорітетом( до державного за 1 пріорітетом мені не стало 1 бал) підкажіть буль ласка чи можу я отримати вільне держ місце, якщо буде на 1 пріорітеті ?
Галина
Для Sofiamillscry@gmail.com: ні. Вам бюджетне місце дали, а Ви ні самі на нього нн пішли, ні іншим не дали. Навіщо було заяву подавати?
238kll159
Ви не вмієте читати? Дитині не вистачило 1 ( одного балу). Вона заздалегідь повинна була це знати?
Пётр
Для Галина: Как же вы ЗАДРАЛИ! То, что остальные заявления, при проходе на бюджет, например на 5-й приоритет, аннулируются, и ОСТАВЛЯЮТ ШАНС ИДТИ НА КОНТРАКТ - это проблема МОН Украины, которое установило такую систему, а не абитуриента. И, то, что бюджетные места, от которых отказались, сгорают - тоже проблема министерства, которое не может обеспечить вторую волну поступления (или как оно называлось раньше?). Не надо было столько приоритетов на выбор предоставлять.
Коментувати
Інна
Які документи потрібні для переведення на вакантні місця бюджету? І куди подавати?
Анатолий
Здравствуйте, хочу узнать. Я не попал на бюджет, как мне теперь зачислится на контракт в университет?
Наталія
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи потрібно писати заяву у разі переведення на вільне бюджетне місце. Чи переведення проходить автоматично? ( вступ у магістратуру)
Христина
Якщо балу не хватає по 1 пріоритеті на державне, але люди які вище підуть на контракт, не подадуть документи, передумали навчатися... Чи посунеться тоді рейтинговий список? Що робити в такому випадку, подавати документи на 2 пріоритет чи чекати можливо звільниться місце на 1 ?
Галина
Для Христина: 28 липня буде остаточний розподіл бюджетних місць. Більше нічого не посунеться. Якщо хтось не подасть документи, то на вакантне місце переведуть пільговика
Коментувати
Аліна
Доброго дня, вибачте, але не можу зрозуміти як скористатися пільгою дитина інвалід, її потрібно було прив’язувати до того як подавала заявки у ВУЗи чи просто потрібно зателефонувати до приймальної комісії і сказати їм про це. (чому лише зараз надумала, просто не знала, що існують такі пільги) по своїм балам бачу, що не пройду на бюджет, а на контракт дуже дорого для мене, можливо пільга б допомогла мені Дякую.
Якось так
Для Аліна: цією пільгою можна скористатися виключно студенту контрактнику. При подачі оригіналів документів на контракт додаєте копію "інвалідського посвідчення". Проте варто враховувати і таке: вакантне місце може і не з’явитися чи з’явитися через рік-три. Серед інших контрактників можуть бути діти з більш крутими (з точки зору МОН) пільговими категоріями, яких ЗОБОВ’ЯЗАНІ перевести на вакантне бюджетне місце.
Коментувати
Інна
У разі неприйняття мооеї заяви на бюджетне місце чи зможу я поступити у цей вуз на контракт?
Богдана
Якщо я подала заяву до вишу на бюджет але мене не прийняли, то чи переводять мене на контракт? Чи потрібно окремо подавати ще й заяву на контракт на випадок якщо мене не приймуть?
Влад
Для Богдана: заява на бюджет дійсна і на контракт. Вас нікуди не переводять. Ви приносите оригінали у виш і ваші оригінали беруть участь у конкурсі на контракт
Богдана
Тобто якщо я подам з електронного кабінету заяву на бюджет і не буду прийнята, то я зможу поступити на контракт у цей самий вуз?
Коментувати
Светлана
Якщо така ситуація, я поступила за 2 пріорітетом, і завезла вже документи у ВИШ, але там, де я за 1 пріорітетом, передімною хтось забрав документи, чи є можливість поступити у 1 університет?
Chevalier
Для Светлана: А Ви вже отримали рекомендацію на бюджет у ЗВО за 2-м пріоритетом?
Якось так
Для Светлана: ні. Те місце стає вакантним і воно віддається контрактнику, який має певні пільги. Якщо таких пільговиків немає то місце "згорає" і повертається в МОН..
Коментувати
R2D2
Якщо я дитина учасника АТО і мені декілька балів не вистачає на бюджет, то я можу розразовувати на перевод на бюджет? І що для цього потрібно робити?
Влад
Для R2D2: при подачі оригіналів документів пред’явити посвідчення. Перевод можливий на вакантне місце і якщо Ваші мали не більше як на 15(25) балів залежно від спеціальності відрізняються від мінімального на бюджет по цій спеціальності. Але врахуйте, що є пільговики, які першочергово переводяться на бюджет.
R2D2
Тобто це вже робити у самому вузі, після прийняття заяви на контракт? І навіть якщо в мене буде конкурсний бал більше ніж у людини в якої квота першочергова, то переведуть її? Дякую за відповідь)
Влад
Можливо для дітей замовлять в МОН бюджетні місця окремо. Як буде це переведення відбуватися, Вам скажуть точніше у ЗВО. Можете передзвонити в приймальну комісію і там точніше Вам скажуть.
Коментувати
Руслан
Як перевести дитину на другий курс навчаня, якщо є місто, а дитині навмисно заніжують оцінки, щоб не переводить, хоча одне вільне місто є?
Пп
Якщо мене перевели на державна за такою категорією:особи з інвалідністю I, II груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраною спеціальністю. Можливо таке, що викинуть з державного як мені виповниться 18 років ?
Влад
Для Пп: за це не можуть викинути
Коментувати
Студентка
Я - дитина сирота. Вчуся на 2 курсі на контракті. Подавалася на бюджет, але у нас нема вільних мість на спеціальності, зовсім державних нема. Чи є шанс яклсь перевестися
Галина
Для Студентка: ні. Слід було обирати або іншу спеціальність або інший виш, де було достатньо бюджетних місць. Ви самі обрати навчатись там, де є лише контракт
Коментувати