Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Доброго дня! Якщо я здам мову та літературу ,чи зможу вступити на спеціальність,де потрібна лише мова?
Роман
Для Юля: Так
Коментувати
melniklila39@gmail.com
Добрий день! Якщо поступати військову академію,як здавати 2021р,українську мову,чи українську мову + літературу?
Ольга
Доброго дня ! Я із Донецька.Навчаюсь дістанційно в українській школі.Закічую 11 класс.Планую поступати в Україні .В мене є декілько питань до вступу ,підкажіть будь ласка контакти,з ким я можу прокосулюватися .
Галина
Для Ольга: https://mon.gov.ua/ua/tag/zhitelyam-donbasu-ta-krimu
Коментувати
Vlad
Чи потрібно здавати ЗНО З 4-Х предметів після 2-о курсу, якщо я навчаюсь в політехнічному коледжі?
Влад
Для Vlad: так
Коментувати
Віка
Який прохідний на дошкільну освіту і які придмети потрібні?? Біологія потрібна?
Влад
Для Віка: Ви пишете прямо під таблицею, де це написано, прочитайте вище Прохідний для чого? для вступу на бюджет, для вступу на контракт? для подачі заяви на бюджет чи контракт, що у Вашому розумінні прохідний бал?
Віка
Цікавить і бля вступу на бюджет і цікавить контракт, дякую за відповідь)
Влад
заходите на сайт vstup.osvita.ua і там дивитеся конкретно по кожному ЗВО з яким найменшим балом вступили на бюджет чи контракт в 2020 році. Як буде в 2021 році, буде відомо після завершення вступної компанії. Цього наперед не знає ніхто
Коментувати
Анастасія
Добрий вечір хочу поступати на дошкільну освіту Потрібно здавати укр.мову і літ ? Математика обов’язкова?
Влад
Для Анастасія: математика обов"язковаа для випуску зі школи, а для вступу ні
Коментувати
Дмитрий Аустерлиц
Доброго дня! В університет подають тільки 3 предмети, а четвертий просто для закінчення школи? Отже , я маю приділяти багато часу лише 3 предметам, а четвертий потрібно написати більше 100 балів?
Влад
Для Дмитрий Аустерлиц: Так, четвертий тільки як ДПА, Але, якщо в ВНЗ потрібен середній бал атестату, то погана оцінка по 4 предмету знизить середній бал атестату і конкурсний бал при вступі
Коментувати
Валерія
Доброго дня!!Таке питання.Так як у нас обов’язково 4 предмети.Якшо я 4 екзамен(англійська)провалю,але попередні 3 складу добре,то я поступлю ??(журналістика)
Влад
Для Валерія: якщо ті, які здаси підходять для подачі в університет, то так.
Коментувати
Влад
Хочу подавати документи на юридичний факультет. На ЗНО буду здавати українську мову та літературу, історію України, англійську мову та математику. Але не знаю який рівень математики я повинен писати - стандартний чи профільний? Підкажіть, будь ласка.
Вадим
Для Влад: якщо потрібна математика як ЗНО - профільний рівень. Якщо лише як ДПА - рівень стандарту
Коментувати
Тетяна
Доброго дня) Хочу поступати на перекладача, в вищий навчальний заклад чи буде мені достатньо тільки 3 ЗНО? Укр.мова та література, математика,іноземна?Чи краще здавати ще 4?
Влад
Для Тетяна: Ви 4 предмета здаєте не для вступу, а для випуску і це обов’язково.
Коментувати
Назар
Я хочу вступити на Правоохорону діяльність. В 2020 році треба було здавати мову і літературу, тепер на 2021р пише лише мову. Не лоханусь чи я , якщо здам просто мову?
Влад
Для Назар: Ви можете лоханутись, якщо здасте одну мову і не вступите. Краще подавати на декілька спеціальностей, а з мовою і літературою вибір більший
Коментувати
Микола
Доброго дня якщо поступати в Медичний коледж,потрібно здавати 3 чи 4 предмети,і чи потрібно здавати Українську літературу
люба
Добрий день. якщо я хочу поступати на два факультети стаціонар і заочно, на один потрібна укр.мова, на інший мова і література, як здавати зно щоб підійшло до обидвох факультетів
Влад
Для люба: мову і літературу
Коментувати
Діана
Доброго дня, я хочу поступати на менеджера, і запуталась, потрібно здавати українську мову чи українську мову і літературу?
Влад
Для Діана: А що ж там плутатись? Чорним по білому написано: Менеджмент - українська мова і література
Коментувати
Сюзанна
Доброе утро, хотела спросить на счёт математики уровня Профиль. На менеджмент надо сдавать какой уровень? Учитывая тот факт, что в нашей гимназии классы делятся на профиль. ( я учусь в филологическом ).
Влад
Для Сюзанна: Ви здаєте той профіль, який вивчали
Коментувати
Богдан
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я хочу подавати для вступу математику, українську мову та літературу й англійську і складу іспити з цих предметів добре, а, наприклад, географію, якої мені не потрібно для вузу, я складу погано, це повпливає якось на можливість вступу?
Влад
Для Богдан: ні
Коментувати
Натали
Добрый день. Подскажите я запуталась . Направление инф. технологии, механическая, электрическая инженерия. ЗНО мне надо здавать укр.мова, матем, англ.яз- прфиль или стандарт ( как понять) ??? А для ДПА добавить физику стандарт.? Так можно?
Галина
Для Натали: проф чи стандарт залежить від того, яктй рівень Ви вивчали в школв. А з фізики один рівень
Коментувати
Катя
Добрий день. Якщо я хочу поступати на психолога, то яку мені потрібно складати математику? Профіль чи стандарт?
Влад
Для Катя: профіль, який вчили в школі
Коментувати
Ван Хоенхайм
©"для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного..." Тобто магістратура медичного, це все одно що ступінь бакалавра, чи все-таки окремий освітньо кваліфікаційний рівень?
Галина
Для Ван Хоенхайм: на медичних спеціальностях немає бакалаврату
Коментувати
Андрій
Добрий день, скажіть будь ласка. Без знань іноземної мови можна вступити на філологію? Мій емейл andriy100rozhuk@gmail.com
Галина
Для Андрій: на бюджет точно ні, а на контракт дивіться в умовах вступу конкретних вишів.
Коментувати