Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Доброго дня. Підкажуть будь ласка мені. Дитина обрали напрямок ( мова і лтература(із зазначенням мови), перший предмет повинні здати укр.мова і література, другий іноземна мова англійський, третій на вибір географія. Питання, нам потрібно ЗНО і сертифікати по цим трьом предметам для вступу, а математику можна здавати як ДПА?
Влад
Для Оксана: так, ЗНО по предметам для вступу, а математика ДПА
Коментувати
Альона
Підкажіть будь ласка, якщо я випускниця минулого року мені потрібно складати четверте ЗНО? Я буду вступати в мед і складатиму мову, літературу, матем, біологію чи потрібно складати ще й історію?
Влад
Для Альона: ні. У вас уже є атестат.
Коментувати
Віка
В школі я вивчаю математику рівень стандарту, але мені потрібне зно з математики для вступу. Який рівень зно вибрати?
Влад
Для Віка: у ЗНО немає рівнів. Ви його здаєте повністю. Рівні в ДПА.
Віка
Який рівень ДПА вибрати?
Коментувати
Аліна
На спеціальність міжнародні відносини потрібно здавати математику профільну чи рівень стандарт ?
Влад
Для Аліна: ЗНО для вступу здається в повному обсязі. В ЗНО профілів немає. Профілі в ДПА!
Коментувати
Ollesia
А чому англійська мова така легка на зовнішньому оцінюванні? Там нічого робити- заради інтересу пройшла тест всього за 40 хвилин. Це нонсенс- такі прості тести давати з англійської тим, хто вступає в магістратуру. Шановне міністерство. Оговтайтесь. Тільки дурні не складуть таке просте тестування з анлійської-прості елементарні тести. Збільшість кількість завдань в 2 рази, якщо ви даєте 150 хвилин, або зменщіть часу на написання тестування. Це смішно- дають тести для 5-класників на ЗНО. Не можуть вивчити елементарної термінології в 15000 слів.
Оксана
Доброго дня!Підкажіть,будь ласка,чи може моя дитина здавати ЗНО з англійської ,а також з іспанської мови,якщо в школі іспанська не викладається?
Руслан
Добрий день! ЗНО з укр мови і літератури оцінюється як 1 ЗНО чи окремо мова і література? Якщо здати ЗНО з української мови і літератури, а для вступу потрібна тільки укр. мова?
Влад
Для Руслан: так, в таблиці вказана українська мова.
Влад
Для Руслан: Вибачте, це не Вам...
Коментувати
Владислав
Добрий день,. Підкажіть хочу вступати на електроенергетику/атомну енергетику, для ЗНО достатрьо буде лише 1. Українська мова?
Влад
Для Владислав: так, в таблиці вказана українська
Коментувати
Хейдар
Здравствуйте. Моя школа раньше была специализированной с уклоном на английский язык. Сейчас неизвестно. Подскажите пожалуйста, могу ли я сдать 1 предмет дважды? Имею ввиду 1. Математика 2. Укр.мова/укр.мова и лит. 3. Английский и четвертый снова английский, но в форме ДПА. Или такое невозможно? И к примеру, если я четвертым выбрал географию, то можно её сдать в форме ДПА?
Галина
Для Хейдар: як це на 3-й і 4-й? Що Ви говорите? Ви збираєтесь за відведений час заповнити 2 зошити з різними варіантами? Чи як Ви це смобі уявляєте? І взагалі оцінювання має бути з 4-х предметів! Форми ДПА не існує. Це ДПА здається у формі ЗНО! Здати географію як ДПА звісно можна.
Коментувати
Аліна
Як я зрозуміла, щоб поступити на среціалтність Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) можна здавати ЗНО лише з укр.мови?
Влад
Для Аліна: так.
Коментувати
Марія
Добрий день. Мене цікавить таке питання я склала ЗНО з української мови та літературиі ще з біології. Я можу вступити до медичного коледжу за старим сертифікатом ЗНО чи мені знову треба його скласти вже з математикою?
Влад
Для Марія: в статті вище написано, за які роки дійсні сертифікати.
Коментувати
Настя
Добрый день, Подскажите пожалуйста Чем отличается стандард и профильная математика в ЗНО?
Влад
Для Настя: в ЗНО профілів немає. Профілі є в ДПА. Якщо Вам потрібна математика для вступу, то Ви повинні виконати всі завдання тестового зошиту, щоб отримати бали від 100 до 200.А за ДПА Вам поставлять оцінку в 12 бальній системі по рівню, який Ви вивчали в школі
Коментувати
Валентин
Доброго дня, ми зараз в школі готуємо документи для реєстрації на ЗНО і треба визнати здавати математику стандарт чи профіль. Якщо я виберу профіль то це означає що я буду здавати і ДПА і ЗНО і згідно зможу вступити на спеціальність де потрібна математика, а якщо виберу стандарт, то здаватиму тільки ДПА яке ніяк не впливатиме на вступ? Якщо так, то яке значення має це ДПА і що мені вибрати якщо я вагаюсь чи вступити туди, де треба математика, чи де не треба? Завчасно дуже дякую за відповідь!
Валентин
Для Валентин: Я студент і хочу дізнатися як поділяють ЗНО,яка це профільна математика,а я яка стандарт?
Галина
Для Валентин: профіль чи стандарт визначається відповідно від рівня за яким навчаєтесь в школі. і стосується лише дпа. в зно немає рівнів. воно здається повністю
Коментувати
Ірина
Доброго дня, підкажіть будь ласка, яка різниця між фаховим молодшим бакалавром та молодшим бакалавром?
Галина
Для Ірина: фаховий молодший бакалавр відноситься до передвищої освіти, а молодший бакалавр до вищої.
Коментувати
Олена
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо здати ЗНО з декількох предметів третього обов’язкового (наприклад, історію та географію), чи зможемо ми вибирати, щоб подати до ВНЗ той, де буде вищий бал?
хгирм
Для Олена: так
Коментувати
Zz
Скажіть,для випускника минулих років при вступі на технічну спеціальність математику якого рівня потрібно складати?
Жужа
Для Zz: Профільнго
Zz
Дякую
Валентин
Для Жужа: Підкажіть будь ласка яка це профільна математика (я студент коледжу і яку мені потрібно здавати математику щоб потім вступити в вищий навчальний заклад?
Коментувати
Роксолана
Відповідно до даної таблиці, окрім творчого конкурсу, дитина має здати два обов’язкових предмети ЗНО. Цього достатньо? Прошу уточніть будь ласка, бо мій син каже, що потрібно ще додатково два предмети на вибір здати (рівень стадарт), хоч їх у ВУЗ і не подаєш. Це правильно?
Влад
Для Роксолана: правильно Ваш син каже. Він же повинен здати якісь екзамени для випуску, правильно ж? А не тільки вступні здати? Тому він повинен здати 4 предмети як ДПА, і 2 з них будуть як ЗНО для вступу
Роксолана
Дуже дякую за відповідь!
Коментувати
Тетяна
Добрий день. Хочу вступити на графічного дизайнера і не можу зрозуміти якого рівня математику мені здавати. У статті про ЗНО 2021 написано, що ми здаємо математику за рівнем навчання (я навчаюся у профільному класі англійської філології). Тож це означає, що я здаю стандарт? Я заплуталась тт
Влад
Для Тетяна: якщо математика потрібна для вступу то ти здаєш її в повному обсязі, виконавши всі завдання тестового зошиту. ЗНО рівнів не має. Рівні має ДПА. Ти отримаєш бали ЗНО і бал ДПА по стандартному рівню. Але здаєш все!
Коментувати
Вікторія
Доброго вечора. Хочу вступити на економіста. Якщо я складатиму укр.мову і укр.літ, математику, історію України, географію, то зможу вступити на бюджет? Вступ на бюджет у 2021 році залежить від обраних предметів чи від кількості балів? Буду дуже вдячна за відповідь.
Влад
Для Вікторія: чи вступиш ти на бюджет залежить від конкурсного балу: результати ЗНО перемножаються на коефіцієнти Вузу і додаються + середній бал атестату. Але він береться до уваги не скрізь. Конкурсний бал повинен бути 185+ на економіку
Вікторія
Дякую)
Коментувати
Андрій Зеленецький
Доброго дня, куди я можу вступити щоб не потрібно було ЗНО з математики та іноземної? Дякую за відповідь ????
Влад
Для Андрій Зеленецький: вище є таблиця на які спеціальності і які потрібно ЗНО. Але, в школі ти всерівно повинен здати ДПА з математики.
Влад
Для Андрій Зеленецький: спочатку обери спеціальність, а університети вже шукай по спеціальності. В гуглі прописуєш:ВНЗ України і на сайті освіти знайдеш перелік по своїй спеціальності
Коментувати