Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
0680980053
Чому на вашому сайті пишуть, що для вступу на «Середня освіта (географія)» треба складати ЗНО з : географії, української мови та історії, або математики ангійської тощо. А на сайті з факультетом написано, що для вступу на «середню освіту географію» треба українська мова, географія, математика рівня ЗНО і ще 4 предмет
Влад
Для 0680980053: дайте посилання, де це вказано про 4 предмет для вступу. В правилах вступу 2021 на географію : 1 обов’язковий предмет - українська мова та література, а не мова і історія, 2 обов’ язковий - географія, 3. на вибір :історія, іноземна, математика, фізика, хімія або біологія.
Коментувати
Олександр
Доброго дня! Консерваторія, спеціальність "Фортепіано" відноситься до розділу "Культура і мистецтво" чи " Освіта і педагогіка"? Які потрібно здавати ЗНО для всупу у консерваторію? Дякую!
Галина
Для Олександр: ну звичайно "культура і мистецтво". Консерваторія готує музикантів, а не вчителів шкіл
Олександр
Дякую гарно! Знаю, що музикантів, просто хотів впевнитись, бо побачив в розділі" Освіта і педагогіка" музичне мистецтво, а там трохи інші предмети ЗНО для вступу.
Коментувати
Алла
Доброго дня. Якщо після закінчення училища пройшло 6 років, я вирішила поступити в ВНЗ, з чого розпочати підготовку? Чи потрібно мені здавати ЗНО?
Влад
Для Алла: Звісно потрібно скласти ЗНО. Розпочати з реєстрації на складання ЗНО і готуватися до цього. Можна потренуватися на онлайн ЗНО по тим предметам, що Вам потрібно. Можна купити книжки для підготовки і готуватися самому, або йти до репетитора. Хоча, якщо вступ 2021 буде, то до репетитора вже пізно
Коментувати
Михайло
Я в цьому році закінчую коледж по спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" У 2019р. здав ЗНО з укр.мови і математики.Мрію вступити в політехнічний на цю ж спеціальність.Чи потрібно мені ще здавати ЗНО з інших предметів?
Влад
Для Михайло: подивитися умови вступу для молодшого спеціаліста цього вишу. Але думаю що ці 2 ЗНО достатньо+фаховий іспит
Коментувати
Даша
Доброго дня. Підкажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати для вступу на ветеринара(211) бакалавр? І чи обов’язково потрібно здати ЗНО з фізики або хімії?(Бажано університет Гжицького, м. Львів)? Дякую за відповідь)
Галина
Для Даша: все, що в таблиці є обов’язковим. в усіх закладах
Коментувати
Галина
Доброго вечора!Другий предмет на спеціальність право історія України є обов’язковим у 2021р
Ольга
Для Галина: так
Коментувати
Вікторія
Якщо здати мову та літературу і вступити на факультет, де потрібна тільки мова, будуть враховуватись лише бали за мову чи мову та літературу?
Мар'яна
Доброго вечора! Середній бал вираховується тільки за 11 клас чи за 10 також? Тому, що у деяких джерелах сказано, що плюсуються і 11, і 10 клас))
Ольга
Для Мар’яна: так, за всю старшу школу предмети
Ольга
+ оцынки за ДПА
Коментувати
ОЛьга
Подскажите дочка учится в 11 классе с английским уклоном. Вопрос нам обязательно сдавать ЗНО по английскому языку?
Роман
Для ОЛьга: Нет. Только если вам нужен английский для поступления, ну или как предмет ДПА
Коментувати
Олена
Доброго дня! Хочу здавати дві іноземні ( і англійську, і німецьку), але у моїй школі німецьку в 11 класу не вивчають. Чи можу я складати цей іспит?
Daria
Для Олена: так, але як ЗНО, а не ДПА у формі ЗНО
Коментувати
АННА
Доброго дня, я здаю українську мову/ літературу, математику, історію, біологію. Чи мжна здавати всі предмети як основні, чи обов’язково потрібно здавати ДПА?
Влад
Для АННА: що значить основні? Якщо Ви закінчуєте навчання, то для отримання атестату Ви складаєте всі ці предмети як ДПА у формі ЗНО. Якщо збираєтеся кудись вступати, то предмети, які потрібні для вступу складаєте в повному обсязі як ЗНО, виконуючи всі завдання тестового зошиту
Коментувати
Олена
Мы будем пробовать поступать в гуманитарный и тех ВУЗ. В первом случае необходим результат ЗНО "укр мова та літ" во втором " укр мова ". Если выбираем ЗНО "укр мова та літ" будет ли результат засчитан как "укр мова" в гуманітарному ВУЗЕ? Или это регламентируется правилами определенного учебного заведения?
Влад
Для Олена: Туди, де потрібна мова, можна подавати мову і літературу
Коментувати
Катерина
Доброго дня , скажіть будь ласка я хочу поступати в юридичне чи поступлю я з такими предметами : укр мова та література , історія України , математика , географія ?
Влад
Для Катерина: так, для вступу на право чи міжнародне право підходять перші 3 ЗНО. А географію можеш складати як ДПА.
Коментувати
Аня
Доброго дня, у третій колонці можна вибирати предмет незалежно він вимог університету? якщо я хочу на філологію, то третім можу вибирати математику і зможу вступити в любий універ. на філолога із ЗНО з укр літ і мови, іноземної і математики?
Якось так
Для Аня: у "вимогах університету" на 2021 рік Ви побачите ті ж предмети, що зазначені у "третій колонці". І ці предмети будуть у ВСІХ університетах України. Єдине, що може бути відмінним це коефіцієнт третього предмету. Тут вже кожний університет зможе сам пофантазувати.
Коментувати
Віталій
Доброго дня! До магістратури вступав на основі ОКР бакалавра у 2019 році(заочна форма). Працюю у школі, маю чотири роки стажу за спеціальністю ’’Вчитель початкової школи’’, маючи на той момент 10-й тарифний розряд. Закінчив навчання в магістратурі у кінці 2020 року. Цікавить таке питання: З ОКР магістра через скільки років я можу атестуватися на 2 категорію? Чи є така можливість, щоб мені зробили перетарифікацію на 11-й тарифний розряд посередині навчального року, а не на наступний навчальний рік?
Людмила
Доброго дня! Якщо ми плануємо вступати на технічну та гуманітарну спеціальність. Як визначитися із сертифікатами: українська мова чи українська мова та література? Якщо на технічну спеціальність потрібно здавати тільки українську мову, а на гуманітарну спеціальність, українська мова та література? Як бути в такому випадку?
Влад
Для Людмила: здавати українську мову і літературу, це ж очевидно, якщо література потрібна на іншу спеціальність
Коментувати
Аня
У третій колонці зазначені предмети на власний вибір, тобто якщо я хочу на філологію, то я повинна здавати укр мову і літ, іноземну мову, а третім предметом вибрати любий із зазначених?
Влад
Для Аня: так
Коментувати
Аня
предмети які зазначені в усіх 3-х колонках суто для ЗНО? Предмет на ДПА можна вибирати незалежно від вимог університету?
Влад
Для Аня: так
Коментувати
Дарина
Доброго дня, у ЗНО 2021 другий предмет обов’язково математика, то чому у вас у таблиці подано й історію, і англійську? Коли буде нормальна таблиця на 2021рік?
Влад
Для Дарина: це правильна таблиця ЗНО для вступу. А Ви пишите про обов’язкову математику для отримання атестату. Це різні речі.
Коментувати
Тетяна
Чи можна з сертифікатом ЗНО з української мови та літератури вступати на спеціальності , де потрібно здавати лише українську мову?
Влад
Для Тетяна: можна
Коментувати