Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Доброго дня. Чи залишиться можливість у 2022р. використовувати сертифікат ЗНО з укр. мови та літератури для вступу на спеціальності, де потрібно тільки мову?
Галина
Для Олена: умови вступу на 2022 рік затвердять у жовтні
Коментувати
Илья
А якщо я здав 2 предмети мова та фізика а кругом тільки треба математика, то можна за середнім балом..?
Andry13
Добрий день Чи можна при вступі на технічну спеціальність використовувати зно 2021 з укр мов і літератури замість ЗНО 2021 укр мови Дякую
Якось так
Для Andry13: деякі абітурієнти писали, що в них вийшло так зробити. Спробуйте і Ви. Для перестраховки (від можливого скасування заяви ЗВО з втратою пріоритету) і перевірки можете спробувати подати таку заяву на будь-яку не потрібну для Вас спеціальність, але на контракт. І якщо у Вас вийде, то відпишідся ,будь ласка ,тут.
Тарас
Я так і не зрозумів, чому б це не повинно бути проблемою. В додатку 4 до Умов прийому в 2021 році вказано: "3. Замість результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови можуть використовуватися результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури". Звичайно треба читати правила прийому до конкретного ЗВО, але в багатьох цей пункт теж прописаний. Тому в загальному випадку я не бачу підстав відхиляти тих, хто подає українську мову і літературу замість української мови. Тим більше, що всі, хто вступає на основі сертифікатів ЗНО 2018-2020 рр. можуть подати лише сертифікат з української мови і літератури, бо окрему оцінку за українську мову їм не ставили.
Тарас
Описка в попередньому повідомленні. Я мав на увазі "чому б це повинно бути проблемою"
Коментувати
Ольга
В 2022 році ЗНО буде просто з математики чи буде проста матиматика і поглибленна матиматика. Дякую.
Якось так
Для Ольга: у ЗНО для вступу НЕМАЄ РІВНІВ. Потрібно відповідати на ВСІ питання зошиту. Рівні є у ДПА.
Andriana
Доброго дня . Хочу поступити на хореографію, який прохідний бал з історії і біології?
Коментувати
Роман
А взагалі є сенс здавати зно з двох іноземних мов?Є вузи,які приймають такі сертифікати?
Якось так
Для Роман: сенс може полягати лише в тому щоб вибрати ЗНО з тієї мови за яку отримали більший бал. ЗВО не приймають від одного абітурієнта одночасно бали з двох іноземних мов.
Коментувати
Роман
Доброго дня.Чи можна здавати і подавати сертифікати з двох іноземних мов на міжнародні відносини.
Галина
Для Роман: Ні. Вище в таблиці наведено перелік предметів, які подають на кожнку спеціальність. На міжнаробні відносити третім предметом подаєте один з тих предметів, який вказано в останній колонці
Коментувати
TaniaZh
Хто цікавозатверджує оті предмети , сертифікати з яких потрібно мати для вступу на ту чи іншу спеціальність, от мені цікаво, для чого математика для вступу на спеціальність Психологія)), ще біологію и як зробили- то зрозуміло, а математика там яким боком?
Галина
Для TaniaZh: Бологія предмет на запам’ятовування. А для психолога важлива мати логічне мислення, йому слід буде робити аналітичні висновки. А наявність логічного мислення можна перевірити лише математикою, бо це предмет який побудований на суцільній логіці, згарна пам’ять не допоможе.
Коментувати
TaniaZh
Сартифікати зно- це той папірець з печатками, з яким дитина ходила на всі зно? Це окремоне приходить з кожного предмету з балами отриманими по пошті ?
Тарас
Для TaniaZh: Так, саме на сертифікаті ЗНО ставили відмітки про проходження тестувань. Тобто цей документ вже в абітурієнтів і поштою нічого приходити не буде. Додаток до сертифікату, де результати з балами можна самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки учасника ЗНО на сайті УЦОЯО. Але під час подачі електронних заяв додаток до сертифікату ЗНО не потрібен, бо результати ЗНО автоматично підтягуються з бази даних.
Коментувати
Влад
Доброго дня, можливо поступити на другий курс на бюджетне місце?
Дмитро
А можна поступити на митну справу ,і підкажіть який це факультет.
Влад
Для Дмитро: вступають не на факультет, а на спеціальність. Митна справа це освітня програма. Спеціальність Підприємництво, торгівля і біржова діяльність. Треба шукати по універах, де саме така освітня програма є. В Києві є в КНТЕУ точно.
Коментувати
Роман Шаповал
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я здавав ЗНО у 2020 році з української мови і літератури, то я можу у 2021 році поступити в навчальний заклад, де потребується лише ЗНО з української мови без літератури?
Тарас
Для Роман Шаповал: Так, на спеціальності, де конкурсним предметом є українська мова можна подавати сертифікат з української мови та літератури.
Роман Шаповал
І неважливо якого року, так?
Галина
Для Роман Шаповал: з 2018 року
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи можна використовувати сертифікат з мови і літ замість сертифікату змови?
Адмін
Для Вікторія: так, адже, складаючи ЗНО з укр. мови і літератури, ви отримуєте два сертифікати: з мови та літератури окремо
Коментувати
ОКСАНА
Доброго дня.де можна поступити уВНЗ з результатами ЗНО по таких предметах:укр.мова,лі?... ?ература,Історія,біол?... ?гія...
Влад
Для ОКСАНА: підніміть очі, Ви пишете прямо під таблицею, де про це написано!
Коментувати
ОКСАНА
Доброго дня.де можна поступити уВНЗ з результатами ЗНО по таких предметах:укр.мова,лі?... ?ература,Історія,біол?... ?гія...
Вікторія
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи обовязкове зно з математики для вступу до ВНЗ для тих людей які мають вже ОКР молодшого спеціаліста? Я хочу вступити до ВНЗ не по профільній спеціальності.
Галина
Для Вікторія: вище наведено перелік предметів, які потрібно для вступу на кожну спеціальність
Евгения
А де спортивні напрямки? Які зно для них потрібні?
Коментувати
Наталя
Доброго дня,чи приймуть мене на заочне (бакалавр)право після молодшого спеціаліста ,якщо не добрав один бал укр.мов і література,а два інші предмети здав добре,чи можливо ,що апеляція допоможе,а укр.мову здав.
Галина
Для Наталя: що означає не добрав бал? Не отримали результат за 200-бальною шкалою взагалі? А яке зно потрібно для вступу на вашу спеціальність лише мова чи мова з літературою? Якщо лише мова і Ви отримали бал за 200-шкалою, то можете вступати
Коментувати
Вікторія
Що означає - "творчий конкурс"? (дизайн). На дизайнера потрібна профільна математика?
Влад
Для Вікторія: На дизайн треба ЗНО, профіль чи стандарт це в ДПА. Програми творчих конкурсів є на сайтах ЗВО, куди плануєте вступати. Почитайте, в кожному творчий конкурс різний
Коментувати
Олена
Якщо після початкової освіти(молодший спеціаліст)чи можна на цій базі вступити на історію та скільки ЗНО потрібно?
Катерина
Доброго вечора Скажіть будь ласка,чи можна поступити на фармацефта заочна форма,якщо не хватило 1 бала,для порогу,тільки 9 бал.набрала Крім цього здала укр.мову і літерат.,історію,біологію. Дякую
Галина
Для Катерина: ні.
Коментувати
Марія
Добрий день.Чи можна поступити на архітектура і містобудування коли математуку здав як стандарт(оцінено в балах1-12)?
Правила
Для Марія: ні
Коментувати