Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Мы будем пробовать поступать в гуманитарный и тех ВУЗ. В первом случае необходим результат ЗНО "укр мова та літ" во втором " укр мова ". Если выбираем ЗНО "укр мова та літ" будет ли результат засчитан как "укр мова" в гуманітарному ВУЗЕ? Или это регламентируется правилами определенного учебного заведения?
Влад
Для Олена: Туди, де потрібна мова, можна подавати мову і літературу
Коментувати
Катерина
Доброго дня , скажіть будь ласка я хочу поступати в юридичне чи поступлю я з такими предметами : укр мова та література , історія України , математика , географія ?
Влад
Для Катерина: так, для вступу на право чи міжнародне право підходять перші 3 ЗНО. А географію можеш складати як ДПА.
Коментувати
Аня
Доброго дня, у третій колонці можна вибирати предмет незалежно він вимог університету? якщо я хочу на філологію, то третім можу вибирати математику і зможу вступити в любий універ. на філолога із ЗНО з укр літ і мови, іноземної і математики?
Якось так
Для Аня: у "вимогах університету" на 2021 рік Ви побачите ті ж предмети, що зазначені у "третій колонці". І ці предмети будуть у ВСІХ університетах України. Єдине, що може бути відмінним це коефіцієнт третього предмету. Тут вже кожний університет зможе сам пофантазувати.
Коментувати
Віталій
Доброго дня! До магістратури вступав на основі ОКР бакалавра у 2019 році(заочна форма). Працюю у школі, маю чотири роки стажу за спеціальністю ’’Вчитель початкової школи’’, маючи на той момент 10-й тарифний розряд. Закінчив навчання в магістратурі у кінці 2020 року. Цікавить таке питання: З ОКР магістра через скільки років я можу атестуватися на 2 категорію? Чи є така можливість, щоб мені зробили перетарифікацію на 11-й тарифний розряд посередині навчального року, а не на наступний навчальний рік?
Людмила
Доброго дня! Якщо ми плануємо вступати на технічну та гуманітарну спеціальність. Як визначитися із сертифікатами: українська мова чи українська мова та література? Якщо на технічну спеціальність потрібно здавати тільки українську мову, а на гуманітарну спеціальність, українська мова та література? Як бути в такому випадку?
Влад
Для Людмила: здавати українську мову і літературу, це ж очевидно, якщо література потрібна на іншу спеціальність
Коментувати
Аня
У третій колонці зазначені предмети на власний вибір, тобто якщо я хочу на філологію, то я повинна здавати укр мову і літ, іноземну мову, а третім предметом вибрати любий із зазначених?
Влад
Для Аня: так
Коментувати
Аня
предмети які зазначені в усіх 3-х колонках суто для ЗНО? Предмет на ДПА можна вибирати незалежно від вимог університету?
Влад
Для Аня: так
Коментувати
Дарина
Доброго дня, у ЗНО 2021 другий предмет обов’язково математика, то чому у вас у таблиці подано й історію, і англійську? Коли буде нормальна таблиця на 2021рік?
Влад
Для Дарина: це правильна таблиця ЗНО для вступу. А Ви пишите про обов’язкову математику для отримання атестату. Це різні речі.
Коментувати
Тетяна
Чи можна з сертифікатом ЗНО з української мови та літератури вступати на спеціальності , де потрібно здавати лише українську мову?
Влад
Для Тетяна: можна
Коментувати
Юля
Доброго дня! Якщо я здам мову та літературу ,чи зможу вступити на спеціальність,де потрібна лише мова?
Роман
Для Юля: Так
Коментувати
melniklila39@gmail.com
Добрий день! Якщо поступати військову академію,як здавати 2021р,українську мову,чи українську мову + літературу?
Ольга
Доброго дня ! Я із Донецька.Навчаюсь дістанційно в українській школі.Закічую 11 класс.Планую поступати в Україні .В мене є декілько питань до вступу ,підкажіть будь ласка контакти,з ким я можу прокосулюватися .
Галина
Для Ольга: https://mon.gov.ua/ua/tag/zhitelyam-donbasu-ta-krimu
Коментувати
Vlad
Чи потрібно здавати ЗНО З 4-Х предметів після 2-о курсу, якщо я навчаюсь в політехнічному коледжі?
Влад
Для Vlad: так
Коментувати
Віка
Який прохідний на дошкільну освіту і які придмети потрібні?? Біологія потрібна?
Влад
Для Віка: Ви пишете прямо під таблицею, де це написано, прочитайте вище Прохідний для чого? для вступу на бюджет, для вступу на контракт? для подачі заяви на бюджет чи контракт, що у Вашому розумінні прохідний бал?
Віка
Цікавить і бля вступу на бюджет і цікавить контракт, дякую за відповідь)
Влад
заходите на сайт vstup.osvita.ua і там дивитеся конкретно по кожному ЗВО з яким найменшим балом вступили на бюджет чи контракт в 2020 році. Як буде в 2021 році, буде відомо після завершення вступної компанії. Цього наперед не знає ніхто
Коментувати
Анастасія
Добрий вечір хочу поступати на дошкільну освіту Потрібно здавати укр.мову і літ ? Математика обов’язкова?
Влад
Для Анастасія: математика обов"язковаа для випуску зі школи, а для вступу ні
Коментувати
Дмитрий Аустерлиц
Доброго дня! В університет подають тільки 3 предмети, а четвертий просто для закінчення школи? Отже , я маю приділяти багато часу лише 3 предметам, а четвертий потрібно написати більше 100 балів?
Влад
Для Дмитрий Аустерлиц: Так, четвертий тільки як ДПА, Але, якщо в ВНЗ потрібен середній бал атестату, то погана оцінка по 4 предмету знизить середній бал атестату і конкурсний бал при вступі
Коментувати
Валерія
Доброго дня!!Таке питання.Так як у нас обов’язково 4 предмети.Якшо я 4 екзамен(англійська)провалю,але попередні 3 складу добре,то я поступлю ??(журналістика)
Влад
Для Валерія: якщо ті, які здаси підходять для подачі в університет, то так.
Коментувати
Влад
Хочу подавати документи на юридичний факультет. На ЗНО буду здавати українську мову та літературу, історію України, англійську мову та математику. Але не знаю який рівень математики я повинен писати - стандартний чи профільний? Підкажіть, будь ласка.
Вадим
Для Влад: якщо потрібна математика як ЗНО - профільний рівень. Якщо лише як ДПА - рівень стандарту
Коментувати
Тетяна
Доброго дня) Хочу поступати на перекладача, в вищий навчальний заклад чи буде мені достатньо тільки 3 ЗНО? Укр.мова та література, математика,іноземна?Чи краще здавати ще 4?
Влад
Для Тетяна: Ви 4 предмета здаєте не для вступу, а для випуску і це обов’язково.
Коментувати
Назар
Я хочу вступити на Правоохорону діяльність. В 2020 році треба було здавати мову і літературу, тепер на 2021р пише лише мову. Не лоханусь чи я , якщо здам просто мову?
Влад
Для Назар: Ви можете лоханутись, якщо здасте одну мову і не вступите. Краще подавати на декілька спеціальностей, а з мовою і літературою вибір більший
Коментувати