Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Якщо здаєш і мову, і літературу, чи можна подавати заяву на вступ із необхідним сертифікатом лише української мови (паралельне навчання)?
Віка
Добрий день, я випускниця 2020 року (11 кл), складала ЗНО з укр. мови, математики та англ. мови. У 2021 перескладатиму зно з математики та англ. мови, а результат з укр. мови візьму за 2020. Хочу вступити на комп. науки, де є вибір між фізикою та англійською. Чи потрібно мені складати фізику 4 предметом за новими правилами чи можна вступати з трьома предметами? Чи це тільки для майбутніх випускників?
Влад
Для Віка: не треба. 4 предметы здають для випуску, а Ви вже випустилися
Коментувати
Марія
Добрий вечір можете мені підказати які предмети потрібно здавати на технолога харчової промисловості (укр мову чи укр мова і літературу)?і які ще?
Влад
Для Марія: ну Ви ж майбутня студентка, невже вище не можете знайти спеціальність в таблиці і які ЗНО здавати? Як збираєтеся здобувати вищу освіту?
Коментувати
Марина
Добрий вечір, якщо я вивчала українську на профільному рівні, мені можна здавати тільки мову без літератури, якщо вона мені для вступу не потрібна?
Viktoriia
Для Марина: так, можна.
Коментувати
Вікторія
Добрий день, тобто цього року для медицини коефіцієнт математики вищий ніж біології?
Артем
Добрий день.Якщо я хочу на факультет журналістики ,то математика не відіграє важливої ролі?
Viktoriia
Для Артем: на журналістику математика не є обов’язковим предметом для вступу. Третій предмет можна обрати з переліку. Не хочете математику - оберіть інший предмет. Але всі 3 конкурсні предмети, що будуть подаватися для вступу, будуть відігравати важливу роль.
Коментувати
Оксана
Доброго дня. При вступі на туризм англ.мова є обов’язковою для всіх університетів,яи можна вступити без неї ?
Viktoriia
Для Оксана: ну чітко ж написано, що на туризм другим предметом (обов’язковим, без варіантів) є іноземна мова. Не обов’язково англійська - можна скласти й іншу на ЗНО)) І не можна буде вступити на цю спеціальність в жоден університет України без ЗНО з іноземної. А третій предмет можна обрати з переліку.
Коментувати
Кирилл
Я не определился с специальностью но определился с направлением (информатические технологии ,механическая инженерия , электрическая инженерия). Я так понял что я сдаю в ДПА укр.мову, математику ,англ.яз ,а ЗНО физика .Я правильно сделаю если дуду сдавать физику и английский профильный.
Carineitor
Для Кирилл: Потрібно здавати 4 ДПА і 3 ЗНО. Щоб отримати атестат і випуститись зі школи, потрібно здавати 4 предмети на тому рівні, на якому ви його вивчали. Обов’язкові ДПА: Укр мова/ Укр мова і Укр літ, математика, англ мова/ іст Укр,(четвертий предмет за своїм вибором). А для ЗНО ( для вступу на бакалавра) потрібно здавати 3 предмети. Ти можеш здати: Укр мову, матем(профільна), англійська(профільна), та фізика. Тоді ти і атестат отримаєш, і зможеш поступити на ці спеціальності
Коментувати
Юлія
Доброго дня! Якщо я не склам зно з математики взагалі,то я отримаю сертифікат про закінчення школи?
Carineitor
Для Юлія: Якщо не складеш ЗНО з математики, то ти просто не зможеш поступити у вищий навчальний заклад. А от якщо не здаси ДПА з математики, то можуть буди проблеми з атестатом
Коментувати
Неопознанный Гримпотевтис
А якщо я планую здавати третім предметом історію України, як ДПА. Для вступу вона мені не потрібна. Як оформити, що я буду здавати її як ДПА?
Лілія
Добрий день.Які предмети потрібно здавати для вступу на факультет іноземної мови і чи для всіх навчальних закладів вони однакові??Чи потрібно доя цього математику профільного рівня?Що робити,якщо я в школі не вивчаю англійську,а так приватно,то яким предметом її можна здавати?
whoami?
Тільки 3 предмета потрібно здавати, адже 3 стовпець йде або(предмет)/або(предмет)....
Viktoriia
Для whoami?: для вступу 3. Третій предмет можна обрати з переліку (або/або/...) - щось одне з цього :)
Коментувати
Толя
А якщо я здам тільки 3 ЗНО які потрібно для вступу?
Viktoriia
Для Толя: то не отримаєш атестат і взагалі нікуди не вступиш)
Толя
Будівництво та цивільна інженерія. Якщо я здам українську, матем, англ, і фізику. Можна так? Для вступу все окрім англійської’
Viktoriia
Для Толя: все правильно!) Складаєш ці 4 предмети, що ти написав - і отримаєш атестат в школі. А для вступу використовуєш 3 сертифікати, крім англійської. Укрмова, математика, фізика підходять на цю спеціальність. Тільки зверни увагу: математику складай профільний рівень, а англійську можеш стандарт (якщо не вчишся в профільному класі і точно не будеш використовувати сертифікат для вступу). Але на мою думку, краще скласти і англійську профільну - тоді зможеш подати замість фізики, якщо результат буде кращим.
Коментувати
Аліна
Якщо я планую поступати на лікарську справу, для якої потрібно лише українську мову, але ЗНО хочу здавати з укр мови і укр літ. То не буде проблем якщо при подачі в медичний університет результату ДПА укр мови, в мене буде вказана оцінка ЗНО?
Галина
Для Аліна: у виша проблем не буде. вони будуть у Вас. Ви ж розумієте, що отриманий бал може бути нижчим ніж у тиж, хто здаватиме лише мову?
Viktoriia
Для Аліна: не хвилюйтеся, проблем у вас не буде. Можете складати укрмову і літературу. Ви отримаєте оцінку за ДПА з укрмови (за шкалою 1-12 балів), а також окремо бали ЗНО з укрмови і бали ЗНО з укрмови і літератури (і там, і там за шкалою 100-200). І тоді зможете використати сертифікат для вступу на будь-яку спеціальність.
Коментувати
Толя
А якщо я наприклад маю 10 по якомусь предмету, а ЗНО з цього предмета не склав, або склав, но дуже погано. Чи буде за це щось вчителю який в мене викладав цей предмет?
Галина
Для Толя: як мінімум з’ясування його системи оцінювання. Не скласти зовсім ЗНО може лише повний дибіл, а як дибілу могли виставляти 10 балів?
Коментувати
Инкогнито
Щоб поступити на дизайн потрібна профільна математика, як так? У минулих роках здавали історію, а тепер профільна математика?
Галина
Для Инкогнито: де Ви побачили, що математика має бути профільною а не рівня стандарт?
Инкогнито
навпроти дизайну - написано - українська мова і література, математика, творчий конкурс
Viktoriia
Для Галина: якщо математика потрібна для вступу (на будь-яку спеціальність) - треба складати профільний рівень, тобто робити всі завдання. Рівень стандарт може бути зарахований тільки за ДПА, якщо людина навчалася не в математичному класі.
Коментувати
Настя
Тобто математику на ЗНО тепер не обов‘язково складати , як це розуміти тобто змін ніяеих немає і можна на вибір ?
Viktoriia
Для Настя: Математика обов’язкова для ДПА, щоб свідоцтво за школу отримати. А для вступу, звісно ж, не на всі спеціальності математика є обов’язковою.
Коментувати
Максим
Залізничний транспорт.Добрий вечір, скажіть будь ласка,якщо третій обрати фізику, а четвертим історію України? Чи вибір четвертого предмета залежить від закладу?
Viktoriia
Для Максим: Для вступу треба 3 предмети. Третій на цю спеціальність - фізика або іноземна. Історію можна обрати четвертим предметом для ДПА, але для вступу на цю спеціальність вона не потрібна взагалі.
Коментувати
Юля
Добрий день скажіть будьласка які предмети треба здати шоб поступити на перукаря? Обов’язково здавати Історію?
Галина
Для Юля: на перукаря вчать у ПТУ і до виші вони не мають жодного стосунку. Колись Поплавський вирішив готувати "перукарів з вищою освітою", які готові були принести гроші батьків за пустишку. Але МОН цю лавочку прикрив. Вступ до ПТУ без ЗНО.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо я випускник минулих років і вже маю атестат про середню освіту, а у 2021 році хочу постипити на спеціальність "архітектура та містобудування", то чи треба мені здавати 3 предмети ЗНО? Чи можна здавати тільки 2 предмети? Завчасу дякую))
Viktoriia
Для Вікторія: на цю спеціальність треба 2 предмети ЗНО + творчий конкурс. Але краще скласти 3 предмети ЗНО, щоб було більше можливостей для вступу на різні спеціальності.
Коментувати