Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій Зеленецький
Доброго дня, куди я можу вступити щоб не потрібно було ЗНО з математики та іноземної? Дякую за відповідь ????
Влад
Для Андрій Зеленецький: вище є таблиця на які спеціальності і які потрібно ЗНО. Але, в школі ти всерівно повинен здати ДПА з математики.
Влад
Для Андрій Зеленецький: спочатку обери спеціальність, а університети вже шукай по спеціальності. В гуглі прописуєш:ВНЗ України і на сайті освіти знайдеш перелік по своїй спеціальності
Коментувати
Андрій Богатир
Якщо дитина здала українську мову та літературу подати документи на факультет де стоїть просто українська мова ,можна ?
1
Для Андрій Богатир: Можна
Коментувати
Nata
Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, де потрібно вказувати у якій формі - ДПА чи ЗНО - я здаю той чи інший предмет? В бланках заяв на ЗНО є якась окрема графе, де це вказується? Буду вдячна за відповідь!
Галина
Для Nata: якщо Ви вказуєте, що є випускником цього року, то автматично предмет зараховується як дпа
Nata
Дякую! Я хвилююсь, щоб всі 4, зарахували, як ЗНО .... (розумію, що дпа порахують за 4 предмети.... А мені потрібно, щоб і ЗНО порахували теж на 4 предмети.... Це ж десь, мабуть, потрібно вказати....)
Влад
Для Nata: Вас повинні реєструвати уповноважені особи від школи, коледжу чи ПТУ
Коментувати
Вікторія Вайдич
Доброго дня, порядок подачі ЗНО для вступу можемо самі визначати , питання в тому що я хочу вступати на вчителя історії і здаю 4 предмети :1 укр мову +укр літ, 2 математику, 3 історію укр, 4 хімію. А в цьму списку другим потрібна історія укр, то я сама можу визначити в якій очередності подавати (наприклад історію як другий предмет)чи ні ? Дякую за відповідь
Галина
Для Вікторія Вайдич: ви не визначаєтесь з очередністю. Ви їх підтягати можете в електронному кабінеті в будь-якому порядку. просто перелік предметів має відповідати затвердженому
Коментувати
Анна25002431
Доброго дня, мені дуже важливо запитати у вас, які предмети мені необхідно здавати у формі ЗНО, а які у формі ДПА. Хочу на спеціальність міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. Який рівень математики мені здавати і які предмети здавати у формі ЗНО? Буду дуже вдячна вашій відповіді!!!
Влад
Для Анна25002431: математика для вступу здається тільки профільна. Як ЗНО здавати є в таблиці вище. Укр мова і літ - ЗНО, іноземна мова - ЗНО, і один на вибір з переліку в таблиці. Там же все ясно написано. 4 предмет, який не потрібен для вступу, можна здавати як ДПА
Коментувати
Nina
Доброго дня. В цьому році здаю ЗНО і хочу знати декілька моментів поповоду цього. Маю бажання навчатися на бухгалтера або на фінансиста. Мені потрібно здавати укр. мову та літературу чи мову, та математику рівня стандарт чи профільний ? Дуже дякую,
Влад
Для Nina: навчіться користуватися матеріалом. Під статтею, де Ви пишете написані всі спеціальності і які ЗНО складати. Нижче в коментарях про ЗНО з математики.
Коментувати
Анастасія
Чому у всіх медичних університетах пишуть,що потрібне ЗНО укр.мова укр.літ, а в вас написано, що для безпеки здоров’я потрібна тільки укр.мова?
Ніна
Якщо дитина вивчала математику в школі рівня стандарт, але на вступ ( ерготерапія) вказана другим предметом ЗНО, то потрібно здавати рівень профіль ? Бо так як ми зрозуміли за рівнем стандарту буде лише оцінено ДПА . А бал за ЗНО дається лише при здачі рівня профіль. Який рівень здавати дитині?
Влад
Для Ніна: в ЗНО рівнів не існує. Рівні в ДПА. Якщо дитина вивчала на рівні стандарт, то і оцінку в атестат поставлять за рівень стандарт. А ЗНО вона повинна виконати в повному обсязі, відповісти на всі питання тестового зошиту, якщо математика потрібна для вступу. Від цього залежить бал ЗНО
Наталія
Добрий день, скажіть, будь ласка, чому ЗНО з української мови та літератури розділили, а математика для усіх вступників однакова
Коментувати
Nata
Підкажіть будь ласка, якщо хочу отримати сертифікат ЗНО з усіх 4х предметів, що складатиму і для оцінювання ДПА, де це потрібно вказувати? Дякую
Nata
Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, якщо складати ЗНО з української мови та літератури, я отримаю оцінку ДПА та два сертифікати ЗНО (окремо з мови та з мови і літератури)???
0680980053
Чому на вашому сайті пишуть, що для вступу на «Середня освіта (географія)» треба складати ЗНО з : географії, української мови та історії, або математики ангійської тощо. А на сайті з факультетом написано, що для вступу на «середню освіту географію» треба українська мова, географія, математика рівня ЗНО і ще 4 предмет
Влад
Для 0680980053: дайте посилання, де це вказано про 4 предмет для вступу. В правилах вступу 2021 на географію : 1 обов’язковий предмет - українська мова та література, а не мова і історія, 2 обов’ язковий - географія, 3. на вибір :історія, іноземна, математика, фізика, хімія або біологія.
Коментувати
Олександр
Доброго дня! Консерваторія, спеціальність "Фортепіано" відноситься до розділу "Культура і мистецтво" чи " Освіта і педагогіка"? Які потрібно здавати ЗНО для всупу у консерваторію? Дякую!
Галина
Для Олександр: ну звичайно "культура і мистецтво". Консерваторія готує музикантів, а не вчителів шкіл
Олександр
Дякую гарно! Знаю, що музикантів, просто хотів впевнитись, бо побачив в розділі" Освіта і педагогіка" музичне мистецтво, а там трохи інші предмети ЗНО для вступу.
Коментувати
Алла
Доброго дня. Якщо після закінчення училища пройшло 6 років, я вирішила поступити в ВНЗ, з чого розпочати підготовку? Чи потрібно мені здавати ЗНО?
Влад
Для Алла: Звісно потрібно скласти ЗНО. Розпочати з реєстрації на складання ЗНО і готуватися до цього. Можна потренуватися на онлайн ЗНО по тим предметам, що Вам потрібно. Можна купити книжки для підготовки і готуватися самому, або йти до репетитора. Хоча, якщо вступ 2021 буде, то до репетитора вже пізно
Коментувати
Михайло
Я в цьому році закінчую коледж по спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" У 2019р. здав ЗНО з укр.мови і математики.Мрію вступити в політехнічний на цю ж спеціальність.Чи потрібно мені ще здавати ЗНО з інших предметів?
Влад
Для Михайло: подивитися умови вступу для молодшого спеціаліста цього вишу. Але думаю що ці 2 ЗНО достатньо+фаховий іспит
Коментувати
Даша
Доброго дня. Підкажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати для вступу на ветеринара(211) бакалавр? І чи обов’язково потрібно здати ЗНО з фізики або хімії?(Бажано університет Гжицького, м. Львів)? Дякую за відповідь)
Галина
Для Даша: все, що в таблиці є обов’язковим. в усіх закладах
Коментувати
Галина
Доброго вечора!Другий предмет на спеціальність право історія України є обов’язковим у 2021р
Ольга
Для Галина: так
Коментувати
Вікторія
Якщо здати мову та літературу і вступити на факультет, де потрібна тільки мова, будуть враховуватись лише бали за мову чи мову та літературу?
Мар'яна
Доброго вечора! Середній бал вираховується тільки за 11 клас чи за 10 також? Тому, що у деяких джерелах сказано, що плюсуються і 11, і 10 клас))
Ольга
Для Мар’яна: так, за всю старшу школу предмети
Ольга
+ оцынки за ДПА
Коментувати
ОЛьга
Подскажите дочка учится в 11 классе с английским уклоном. Вопрос нам обязательно сдавать ЗНО по английскому языку?
Роман
Для ОЛьга: Нет. Только если вам нужен английский для поступления, ну или как предмет ДПА
Коментувати
Олена
Доброго дня! Хочу здавати дві іноземні ( і англійську, і німецьку), але у моїй школі німецьку в 11 класу не вивчають. Чи можу я складати цей іспит?
Daria
Для Олена: так, але як ЗНО, а не ДПА у формі ЗНО
Коментувати