Іспити за кордоном склали понад 30 тисяч вступників

Українці за кордоном отримують шанс вступити до вітчизняного закладу вищої освіти

Іспити за кордоном склали понад 30 тисяч вступників

Під час цьогорічної вступної кампанії понад 30 тисяч вступників мали змогу пройти вступні випробування в закордонних екзаменаційних центрах.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти за підсумками проведення вступних тестувань до бакалаврату і магістратури.

В УЦОЯО зазначають, що другий рік поспіль вступні випробування проводяться не тільки в Україні, а й за кордоном, завдяки чому українці отримують шанс вступити до вітчизняного закладу вищої освіти.

Зокрема, для проведення НМТ було створено 496 екзаменаційних центрів в 32 країнах і 53 містах Європи та Північної Америки, а для проведення вступних випробуваня до магістратури працювали пункти тестування у 12 містах 9 країн Європи.

Реалізація такої ініціативи стала можливим завдяки долученню до процесу Міністерства освіти і науки, Міністерства закордонних справ, посольств та консульств, Українського центру оцінювання якості освіти, Донецького та Херсонського регіональних центрів оцінювання, міністерств освіти зарубіжних країн, центрів PISA, громадських організацій, волонтерів та керівників закордонних закладів освіти.

Освіта.ua
23.08.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Добрий день! Шановні представники УЦОЯО, чи є така можливість відновити регіональні звіти за підсумками НМТ. Не будемо звертати увагу на позитивну та негативну похибку. Це статистика. Але кількість та якість підсумків НМТ потрібна учням, вчителям, батькам. Не говорити, а побачити в зведеній таблиці.