Е-кабінети вступників не працювали через кібератаку

На сервіси ЄДЕБО та електронні кабінети вступників була здійснена кібератака з боку росії

Е-кабінети вступників не працювали через кібератаку

На сервіси Єдиної державної електронної бази з питань освіти була здійснена кібератака з боку росії, внаслідок якої доступ до електронних кабінетів вступників був тимчасово відсутній.

Наразі доступ до електронних кабінетів вступників відновлено.

За інформацією Міністерства освіти і науки, кібератаку було відбито за підтримки Кіберполіції.

Вступна кампанія продовжена в звичному режимі.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
27.07.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Коли запроцюють списки на сайті освіта? Кількість поданих заяв застила, нічого не змінюється, заяви не додаються?
Кіцманчани
Продовження коментарів, які нижче. Страхи людей не є безпідставними. У Кіцманській лікарні здоровими стають навіть інваліди. Якщо треба треба по спеціальним тарифам можуть підмінити флюрографічний чи рентгенологічний знімок. Були випадки коли людям які мають вади з дитинства, писали , здоровий. І це далеко не весь список послуг. Прийде час і вони за все понесуть відповідальність. Бо все бумерангом повернеться. А смерті хворих відправлених людей це на їх совісті. Якщо вона у них є.
Наталія
Ще досі немає доступу до кабінету. Коли його буде відновлено? Чи куди звертатись? Чи має значення, що ми знаходимось за кордоном- не може бути через це вхід заблоковано?
Чернівчани
Для Української влади самий кращий варіант, це на період війни віддати Буковину Румунії. Тільки на період війни. Бо в протилежному випадку значна частина Буковини потягне за росіянами. Не тому що з ними було добре. А тому що всі усім серцем будуть хотіти щоб отих бандитів котрі по області терор роблять, відправили на Сибір. Заставну і Кіцмань можуть лишити собі, приєднавши до Франківської області. То не є ТЦК, по сутності справ то банда.
Анна Глиниця, Драчинці
Перше, це питання до румунської влади. Коли нас усіх переб’ють нам Румунії вже не треба буде. Наші батьки і діди були Румунами. Це питання не піднімали до тепер бо не стояло питання виживання людей. Якою ціною йде контрнаступ? Гребуть калік і психічно хворих щоб просунутися на 2 км? Вони новини взагалі дивляться? Якщо влада хоче зберегти країну, треба шукати шляхи урегулювання ситуації, а не робити з цілої країни інвалідів. Їх 140 000 000, а нас вже скільки лишилося. У них 37 0 чоловік мобілізаційного віку, а у нас якщо 1 000 000 лишився, то це добре? У нас не має за кого воювати. За тих брехунів котрі понабирали грошей ,з списків повиключали проплачених биків, а вони ходять ганделиками і плюють людям в лице. А може за тих котрі на камеру депутатам роздають повістки, ЦК поїхав, а повістки повикидали в сміття. Чи може за тих лікарів котрі, свою кровиночку заховали десь на дачі, а хворим пишуть, що вони здорові. Ті хлопці і наші там воюють за те, що хтось наживався.
Кіцманчани
Для Анна Глиниця, Драчинці: А чого ви не пишете все до кінця. У 2022 році за 500 доларів сільські старостати не помічали військовозобов’язаних при формуванні списків до ТЦК. За 500-1000 доларів можна було купити собі хворобу щоб за 2 місяці втекти закордон. То ще багато можна писати.
Коментувати