Медколедж МАУП: престижна професія, практика та працевлаштування в Європі
PR

Медико-фармацевтичний коледж МАУП пропонує опанувати спеціальність «Медсестринство»

Медколедж МАУП: престижна професія, практика та працевлаштування в Європі

Фаховий медико-фармацевтичний коледж МАУП надає випускникам шкіл 9 і 11 класів, які завчасно планують своє професійне майбутнє, а також усім охочим, що вирішили в дорослому віці опанувати нову спеціальність, можливість отримати якісну освіту за спеціальністю «Медсестринство», професійна кваліфікація: сестра медична / брат медичний.

Медичний коледж МАУП має власні навчально-практичні класи, оснащені сучасними навчальними манекенами та мультимедійним обладнанням для якісного опанування практичних навичок.

Переваги фахового медико-фармацевтичного коледжу МАУП:

  • висококваліфіковані викладачі, які мають досвід практичної роботи;
  • можливість знайти роботу ще під час проходження практики, адже нашими партнерами є низка відомих лікувальних закладів;
  • цікаве та різноманітне студентське життя: численні туристичні подорожі Україною та за кордон, творчі та інтелектуальні проєкти, змагання, фестивалі, безкоштовні гуртки та секції і ще багато чого, що наповнить життя студентів новим цікавим змістом.

Також заклад пропонує студентам:

  • поглиблене вивчення німецької та сертифікат DAAD (TestDaF);
  • практику в клініках Німеччини та Австрії;
  • працевлаштування в клініках Німеччини та Австрії за потреби.

Медичний коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів (молодших спеціалістів) на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) та повної загальної середньої освіти (11 класів) за денною формою навчання.

Абітурієнтів чекають у стінах фахового медико-фармацевтичного коледжу МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2, тел. (097) 409-19-30.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
25.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів