Які документи подати для навчання на бюджеті

Цьогоріч подати документи до вишу можна двома способами – особисто або через e-mail

Які документи подати для навчання на бюджеті

Щоб бути зарахованим на бюджет, вступнику необхідно подати до закладу освіти низку документів. Цьогоріч це можна зробити двома способами – особисто або через e-mail.

Для зарахування на бюджет абітурієнт має подати заяву, підписану вступником, копію документа, що посвідчує особу, копію військово-облікового документа та копію документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ, якщо цього документа немає в ЄДЕБО.

Також у разі наявності спеціальних умов вступу вступник має подати копії документів, що їх підтверджують, та інші документи, передбачені Правилами прийому конкретного закладу.

Якщо документи подаються особисто, то, окрім копій, необхідно мати при собі їхні оригінали.

Як роз’яснили в ДП «Інфоресурс», у разі подання документів в електронному вигляді на сканкопії паперів необхідно накласти кваліфікований електронний підпис вступника.

Файли необхідно надіслати на електронну скриньку приймальної комісії, вказану в Реєстрі, або іншим способом, визначеним у Правилах прийому конкретного закладу.

У випадку такої подачі документів упродовж трьох місяців після початку навчання студент має надати до закладу оригінали документів особисто або поштовим відправленням.

Також упродовж трьох місяців має бути підписаний договір про навчання – особисто або через електронний цифровий підпис.

Для зарахування на бюджет вступникам необхідно подати документи до 18-ї години 2 вересня.

Щодо вступників на контракт, то вони мають право подавати документи для зарахування до 30 вересня.

Водночас додатковий набір на контракт можливий до 30 листопада.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів