Абітурієнти з ТОТ зможуть вступати онлайн

Вступ до вишів відбуватиметься за результатами індивідуальної онлайн співбесіди

Абітурієнти з ТОТ зможуть вступати онлайн

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій найближчим часом зможуть вступити до українських закладів вищої освіти за результатами індивідуальної співбесіди у режимі онлайн.

Про це повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

За її словами, йдеться про бюджетну форму навчання. Для цього держава гарантує вступникам з окупованих територій відповідну квоту.

Вона додала, що йдеться про випускників з сотень громад, які наразі перебувають у тимчасовій окупації. Перелік громад формується та затверджується наказом Мінреінтеграції.

«Майбутнє наших дітей – з нами, з вільною Україною. Інакше не може бути. Ми зробимо усе, щоби цього року десятки тисяч учорашніх школярів з ТОТ отримали можливість дистанційно навчатися у закладах на вільній території!» – запевнила Верещук.

Освіта.ua
27.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Називається співбесіда,а насправді., треба здавати екзамени усно,і в кожному закладі свої вимоги.Це знущання,а не спрощення.Коли нем.ає зв’язку та інтернет інколи
Юлія
Чи потрібно реєструватися на співбесіду якщо перебуваєш ТОТ і плануєш вступати на контракт ?
Юля
Ото заморочились, співбесіда і на бюджет. Те саме, що просто показати паспорт і все. Тобто одні діти повинні і тест здати і мотиваційний лист написати і хіба що мріяти про бюджет(бо у батьків напевно ж грошей кури не клюють), а іншим всього цього не треба для того щоб вчитись у ВУЗі. Тим самим прирівнюється ступінь акредитації профтехів, коледжів і ВУЗів. Сепаратистам всюди у нас дорога.
Аліна
Для Юля: В чому справа, приїжджайте в окуповане місто і буде вам "щастя" ,як ви висловились. А перед цим певно забули мізки включити.!! Ви хоча знаєте як це жити в окупації?.. ви хоча б знаєте як та чим ризикують ті хто виїжджає та чи вдається це зробити?!!! Перед тим як писати таке потрібно думати. І так щоб вам легше стало, діти на окупованих територіях також пишуть мотиваційні листи.
Юля
Для Аліна: Вам вчитись в окупації куда легше напевно, ніж жити.
Аліна
Шановна,у вас зовсім мізків не має....якщо ви так вважаєте. Більше не маю бажання з вами вести спілкування.
Коментувати