Більшість абітурієнтів вступили за 1-м та 2-м пріоритетами

За словами міністра освіти, абітурієнти мали змогу вступити до найбільш омріяних вишів

Більшість абітурієнтів вступили за 1-м та 2-м пріоритетами

Під час цьогорічної вступної кампанії до закладів вищої освіти 77% абітурієнтів отримали рекомендації на навчання на місця державного замовлення за 1-м та 2-м пріоритетами.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи результати вступної кампанії до бакалаврату.

За його словами, такий відсоток вступників, зарахованих за першими пріоритетами, свідчить проте, що абітурієнти мали змогу вступити до найбільш омріяних університетів.

За результатами вступної кампанії, свій намір навчатися на бюджеті підтвердило 89% вступників.

Освіта.ua
17.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Ну зачем это чепушило фигню говорит, мы что не знаем, как в этом году он со своей программой поломали десяткам тисяч детей судьбы, молчали б уже со своими приоритетами, позор нации с такими правилами в образовании.
Сиротина, Сумы
Я целое лето просидела в Приемной комисси , оформила сотни полторы дел абитуриентов, а на госзаказ прошло 11 человек… Если проходят только 1-2 приоритет сократите число бумажек - заявлений до 2 или максимум 3 !!!! Второе- широкий конкурс- это беда, почти 100 человек отказались приносить документы , а механизма подтяжкинет, придумали разные балы , условия… Господин министр , меняйте правила!!
Якось так
Для Сиротина, Сумы: не все так однозначно. Є ЗВО, які штучно "дроблять" спеціальність/спеціалізацію на декілька освітніх пропозицій. І в цих випадках абітурієнти вимушені "віддавати" зовсім не зайві бюджентні заяви. У Вас 100 абітурієнтів, що отримали прохідний бал за широким конкурсом не принесли документів на бюджет? Чи може все ж таки вони вступили в інші ЗВО за вищим пріоритетом і їх заяви до Вашого ЗВО системою навіть не розглядались?
Коментувати
Olena
А що стало з 11 відсотками відмовних бюджетних місць? Чи була можливість ними скористатися в інших абітурієнтів?
Абітурієнт-2021
Для Olena: також цiкавь це питання, тому що на вакантнi мicця держзамовлення потрапляють люди лише з пiльгами :(
Коментувати