Рекомендація на бюджетне навчання буде надана 28 липня

Надання рекомендацій на бюджетне навчання по кожному вишу відбудеться 28 липня

Рекомендація на бюджетне навчання буде надана 28 липня

У середу абітурієнти, які подавали заяви про вступ на навчання за бакалаврськими або медичними магістерськими програмами на базі повної загальної середньої освіти, дізнаються чи отримали вони можливість навчатись за кошти державного бюджету.

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти, оголошення рейтингових списків вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет, по кожному закладу вищої освіти та спеціальності відбудеться 28 липня на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Також, навпроти тієї заяви в електронному кабінеті вступника, за якою абітурієнт буде рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування».

Подання оригіналів документів до вишів вступниками здійснюватиметься до 18:00 2 серпня. До цього часу вступнику необхідно або привезти документи до приймальної комісії, або ж надіслати їх поштою (з обов’язковим описом вкладень) чи електронною поштою з накладанням на сканкопії КЕП вступника).

Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, а переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше 19 серпня.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
26.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарія
Добрий день. Підскажіть будь ласка, чи можна забрати оригінали документів з ВУЗУ,якщо вже оплачено кошти за навчання щоб вступити в інший ВУЗ? Дякую.
Александра
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, почему статус остался Допущено, а не сменился на Рекомендовано на контракт?
Галина
Добрый день! Были рекомендованы на бюджет в Киевский медицинский университет им. Богомольца, подали документы, приëмная комиссия их приняла и сказала ждите приглашения на учëбу. На вопрос об общежитии был получен ответ, что мол общежитием обеспечиваются только льготные категории, а те кто просто "бюджетники" ищите или квартиру, или отправляют в другие ВУЗы, где предоставляют общаги на коммерческой основе в несколько раз дороже. Вопрос: почему в данном ВУЗе не представляют общежитие тем, кто зачислен на бюджет?
Галина
Для Галина: все просто. В них не вистачає місць в гуртожитку. Так в багатьох Київських вишах. Знаю жили раніше з медуніверу в гуртожитках КПІ. Але не знаю чи будуть в цьому році селити (через ковід). Але якщо й будуть, то з жовтня, коли повністю заселяться свої студенти.
Коментувати
Анна
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, в мене виникла така проблема: декілька днів тому мені подзвонили з одного коледжу й сказали, що я рекомендована на бюджет. Я подала туди документи. А сьогодні мені подзвонили з іншого, що я пройшла вже туди на бюджет. Чи можу я забрати документи з першого й подати в другий на бюджет?
Оксана Ситанская
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна забрати оригінали документів, які вже подали на контракт з ВУЗу? Що для цього треба зробити?
Оксана
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна забрати оригінали документів, які вже подали на контракт з ВУЗу?
Ольга
поясніть будь ласка, бо я не розумію.. внз куди я хотіла стояв у мене на першому місці в пріоритетах. в рейтинговому списку мені пише "не рекомендовано на бюджет", хоча до мене і після мене у людей написано "рекомендовано на бюджет за приорітетністю 1,3" чому так? в мене ж більший середній бал, ніж у людини після мене. Підтримую, теж саме питання, нічого не зрозуміла, дайте будь ласка відповідь!!!!
Якось так
Для Ольга: тому що їхні пріоритети 1 та 3 це заяви ймовірно подані в інші ЗВО на інші спеціальності. І конкурсного балу за тими заявами вистачило там для вступу.
Коментувати
Ольга
Підтримую, теж саме питання, нічого не зрозуміла, дайте будь ласка відповідь!!!!
Андрій
Доброго дня ! Підкажіть будь ласка чому на всіх моїх заявах пише Допущено (Не рекомендовано на бюджет), а на одній єдиній в іншому вузі просто Допущено. І до того ж на мою спеціальність у цьому ж вузі де 5 вільних бюджетних місць не було рекомендовано ні однієї дитини, навіть мене (я був на 6 місці в рейтингу. Хіба так може бути що нікого не взяли, але ж місця то є ...
Галина
Для Андрій: може. Місця надають саме абітурієнтам. А ті 5 місць - це максимум, які міг отримати виш, якби заяви подали абітурієнти з конкурсним балом вище прохідного. Подивіться в інших вишах з якими балами вступали на бюджет на обрані Вами спеціальності
Якось так
Для Андрій: бюджетних місць НЕМАЄ, є МАКСИМАЛЬНИЙ (не мінімальний) обсяг бюджетних місць, який заповнюються вступниками ЛИШЕ за умови, якщо вони подолали прохідний бал на спеціальність по всій Україні (широкий конкурс). Очевидно, що у Вашому випадку таких вступників не було.
Андрій
У мене 4 вступника у списку подолали прохідний бал, але вони рекомендовані за іншим пріоритетом
Коментувати
Ірина
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо занесли оригінали документів в вуз на контракт, але якщо зміниться ситуація( хтось відмовиться від бюджету і т д ) і запропонують бюджет, чи маю я право забрати документи на контракт і піти на бюджет? Дякую
Галина
Для Ірина: запропонувати бюджет Вам не зможуть. Бюджетні місця розподілено. Якщо хтось відмовиться, то місце віддадуть контрактнику або воно згорить
Якось так
Для Ірина: ситуація не зміниться. Якщо хтось відмовиться від бюджету, то його місце за певних умов віддадуть контрактнику, який має пільги.
Коментувати
Галина
Вони зараховані не туди де Ви диветесь , а за їх іншими заявами з іншими пріоритетами, вочевидь на інші спеціальності, де прохідний бал був нижче. Можете на пошуку абіт подивитись
:(
Для Галина: дякую,що пояснили.
Коментувати
Тарас
Цей абітурієнт теж не отримав бюджет на тій спеціальності, яку Ви переглядаєте. Він отримав бюджет за одним з інших своїх пріоритетів на іншій спеціальності, куди Ви заяву не подавали.
:(
Для Тарас: аааа. дякую за пояснення.
Коментувати
:(
поясніть будь ласка, бо я не розумію.. внз куди я хотіла стояв у мене на першому місці в пріоритетах. в рейтинговому списку мені пише "не рекомендовано на бюджет", хоча до мене і після мене у людей написано "рекомендовано на бюджет за приорітетністю 1,3" чому так? в мене ж більший середній бал, ніж у людини після мене.
Денис
Коли будуть результати стосовно зарахування на контракт?Тому що у більшості моїх знайомих і у мене в тому числі досі написано "допущено до конкурсу...".
Тарас
Для Денис: Зі статусом "Допущено до конкурсу" Ви можете подавати оригінали документів на контракт. Чекати на те, що зміниться статус заяви не потрібно. Обираєте ЗВО і везете туди оригінали документів. У більшості випадків на контракт немає конкурсу і беруть всіх, хто подасть оригінали. Але навіть якщо на цій спеціальності буде конкурс на контракт (це буває лише на найпрестижніших спеціальностях в дуже престижних ЗВО), то він відбуватиметься серед тих, хто подав оригінали документів.
Денис
Для Тарас: сподіваюсь,що ваша інформація справді дійсна, адже мені доведеться їхати з Київа у Львів)Дякую
Тарас
Для Денис: Вам ніхто не забороняє зателефонувати в приймальну комісію й дізнатися, коли найзручніше привезти документи на контракт. Моє повідомлення було про те, що немає підстав чекати на зміну статусу в кабінеті, але його не треба розцінювати як заклик до того, щоб все кинути й негайно везти документи. Просто, якщо Ви це зробите, наприклад, завтра, то можете весь день простояти в чергах, бо документи подають ті, хто пройшов на бюджет. Тому, якщо Вас чекає далека дорога краще підібрати момент, щоб на саму подачу документів витратити мінімум часу (зателефонувавши в приймальну комісію Ви точно дізнаєтесь найоптимальніший варіант).
Коментувати
Олена
Добр ого дня. Підскажіть, коли потрібно подавати паперові документи на контракт
Вика
Якщо мене не взяли на бюджет, і всі заяви залишились у статусі "допущено до конкурсу", то мені потрібно вибирати дію "підтвердити участь у конкурсі на навчання за кошти фізчних чи юридичних осіб" в електронному кабінеті? Чи мої заяви вже автоматично приймають участь у конкурсі на контракт?
Тарас
Для Вика: Всі Ваші заяви автоматично приймають участь у конкурсі на контракт. Підтверджувати участь у конкурсі на контракт мають ті, хто пройшов на бюджет і подавасть туди оригінали, але паралельно хоче здобувати ще другу вищу освіту на контракті.
Коментувати
Павло
Забрали обіцяні місця на бюджет( на двох спеціальностях) відпишіть у кого було подібне як вирішують цей "цирк"
Галина
Для Павло: Що таке "обіцяні місця"? Вам хтось обіцяв місце, яке Ви не отримали? Так ніхто не мав на це права, бо місця розподіляє не виш
Якось так
Для Павло: де забрали місця на бюджет? Хто і як їх обіцяв?
Петро
Для Павло: обіцянка-цяцянка. тик-тик і нема, були-були тепер хуйма.
Коментувати
Іванна
Якщо державних місць17 .І сімнадцятою пройшла дитина з таким самим конкурсним балом, що і вісімнадцята (батько учасникБД) не пройшла.Чи може щось змінитися якщо хтось не довезе документи? Чи є шанс пройти на державне?
Хулія
Доброго дня, у мене є рекомендація на бюджет, чи потрібно якось позначати ("приймати"місце)????
Галина
Для Хулія: треба нести оригінали документів. До 2 серпня.
Валерія
А якщо не принести документи, то рекомендація буде анульована?
Галина
Для Валерія: звісно. Це все написано в умовах ступу, які Ви мали вивчити перш ніж подавати заяви
Коментувати
Ростислав
"Рекомендовано до зарахування", будь ласка можете мені сказати що це означає? Тобто це просто означає що мене можуть зарахувати?
Markups
Для Ростислав: де це в тебе таке пише? Ще ж не оновились списки?
Тарас
Для Ростислав: Це означає, що Ви отримали бюджетне місце і до 2 серпня необхідно подати оригінали документів у цей ЗВО.
Ростислав
Тарас, дякую що про інформував
Коментувати