«Ректор. Нові часи»: вийшов документальний фільм про Поплавського
PR

Співаючий ректор розкрив секрети успішної роботи Університету культури в умовах пандемії

«Ректор. Нові часи»: вийшов документальний фільм про Поплавського

В умовах пандемії у світі і в Україні, коли активне життя перейшло в онлайн, Михайло Поплавський знайшов вихід із кризової ситуації.

Ректор розповів, як не лише пристосувався до нових реалій, а повністю переформатував університет і вийшов на новий рівень. Про це йде мова в документальному фільмі «Ректор. Нові часи», який вийшов на YouTube-каналі Поплавського.

Михайлу Михайловичу, який очолює виш уже понад 25 років, не звикати до викликів. На будь-які труднощі він реагує сміливими діями, залучаючи весь ресурс і експериментуючи. Для нього виклики – це нові можливості, поштовх до створення чогось нового. Тому на карантині він зовсім не сидить без діла, кожен день він в Університеті, як і викладачі. Команда вузу повністю переформатувала навчальний процес відповідно до нових реалій.

«Нові часи вимагають терпіння й руху вперед. Ми прийняли актуальні виклики і за короткий час втілили комплексну систему дистанційного навчання. Відкрили «Міжнародний центр інноваційних технологій», ряд творчих онлайн-лабораторій для того, аби бути доступними для кожного студента, щоб наша молодь була повністю задоволена навчальним процесом. Ми створили віртуальний університет!» – каже Поплавський і додає, що тепер їхній досвід переймають й інші виші.

У нових творчих лабораторіях і аудиторіях професіонали своєї справи, відомі актори, режисери, телеведучі, виконавці проводять лекції, тренінги, майстер-класи. Студенти з великим інтересом занурюються у процес з лідерами думок. Це дає можливість висловлювати свої креативні ідеї, створювати унікальні творчі проєкти, хоч і дистанційно.

Поплавський запевняє, що зараз важливо не розслаблятися, у навчанні потрібні дисципліна, порядок і безпека. Ректор вірить, що кризові часи долають ті, хто не боїться викликів і готовий до нестандартних рішень.

«Потрібно бути цікавими, оригінальними, привертати до себе увагу. Не боятися бути білою вороною і реалізовувати свій потенціал по максимуму. Лідерами не народжуються, ними стають. «Я хочу! Я можу! Я буду!» – ось головні секрети успіху», – наголошує Михайло Поплавський.

І це реально працює, судячи з кількості талановитих зіркових випускників, чимало з яких діляться своїм досвідом зі студентами. Фрагменти цих зустрічей також можна побачити у фільмі.

Режисером виступив Олександр Ковш. Свого героя він порівнює з Колумбом, який веде корабель до Нової Землі.

«Працювати з Поплавським – це як танцювати на гарячому вугіллі: ніколи не знаєш, де припече. У нього загострена природна інтуїція, скрупульозність у розробці всього, починаючи від створення ідеї до її втілення. Так, він ставить складні завдання. Але і сам пропонує шляхи їх вирішення. У нас склався успішний творчий тандем», – поділився режисер.

У фільмі Поплавський не приховує, що дуже сумує за студентам. Але він не сумнівається, що будь-яка криза – це початок нових можливостей.

Освіта.ua
09.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів