УДФСУ увійшов до кращих вишів у рейтингу роботодавців
PR

Рейтинг склала редакція журналу «Деньги» спільно з українськими роботодавцями

УДФСУ увійшов до кращих вишів у рейтингу роботодавців

Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) увійшов до рейтингу кращих закладів вищої освіти, які склала редакція журналу «Деньги» спільно з українськими роботодавцями. Вони оцінювали роботу університетів у 2020 році, який став своєрідним стрес-тестом для системи вищої освіти України.

За інформацією порталу dengi.ua, хоч пандемію виші пережили гідно і навіть у дистанційній формі продовжували готувати спеціалістів, якість навчання в українських вишах падає, і роботодавцям важко знайти кандидата на посаду, який буде володіти необхідними знаннями, практичним досвідом і зможе швидко влитися у команду.

Щоб оцінити заклади вищої освіти, їх було поділено на декілька списків за спеціальностями, а саме: гуманітарні, технічні, юридичні, економічні, будівельні та аграрні. Роботодавці виставляли оцінки учасникам і таким чином визначали місце вишу у списку.

Кожному учаснику можна було присвоїти одну із 4 оцінок: «0» означає, що скоріш за все роботодавець не візьме на роботу випускника цього вишу, «2» – візьме на роботу, якщо не буде альтернативи, «5» – візьме на роботу із зарплатою середньостатистичною для категорії цих фахівців та «10» – візьме на роботу із зарплатою вищою середньостатистичної для категорії цих фахівців.

Так, Університет державної фіскальної служби України представлений серед кращих вишів, що готують фахівців за економічними спеціальностями. Заклад піднявся на 8 позицій та посідає 11 сходинку рейтингу.

Окрім того, серед тих вишів, що найкраще готують за юридичними спеціальностями, університет посідає 10 сходинку.

Освіта.ua
09.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів