Триває набір на спеціальність «Філологія» у МАУП
PR

Освітня програма орієнтована на підготовку спеціалістів, що володіють двома іноземними мовами

Триває набір на спеціальність «Філологія» у МАУП

Міжрегіональна академія управління персоналом оголошує набір абітурієнтів на спеціальність «Філологія». Освітня програма академії орієнтована на підготовку ерудованих спеціалістів, що володіють двома іноземними мовами та професійно вирішують актуальні задачі в галузі лінгвістики, літературознавства та перекладу текстів.

Протягом кількох десятиліть дипломовані філологи МАУП успішно працевлаштовуються в державні та комерційні компанії на посади, де необхідним є володіння мовами на професійному рівні.

Навчання на філолога в МАУП доступне на денній та заочній формах. Навчальний план з чотирирічним нормативним терміном передбачає підготовку фахівців з кваліфікацій:

  • «Бакалавр філології» — експерти з питань забезпечення міжмовної комунікації, з комунікативними та професійно-перекладацькими компетенціями в сфері державної та кількох іноземних мов;
  • «Перекладач з англійської (німецької) мови» — експерти з англійської та/чи німецької мов, філологічних та практичних дисциплін, що в сукупності дозволяє здійснювати перекладацьку діяльність.

Протягом усього терміну навчання в МАУП студенти-філологи вивчають десятки фундаментальних гуманітарних дисциплін, серед яких лінгвокраїнознавство та навіть латинська мова. А ще порівняльна граматика, лексикологія та стилістика англійської та української мов, семантико-стилістичні особливості перекладу та усний і двосторонній переклад. Це справжній клондайк нової вражаючої інформації для тих, хто захоплюється мовами чи відчуває себе гуманітарієм-космополітом.

Втім, є сенс здобувати вищу освіту не заради самого факту, а з метою вдалого працевлаштування. Перед випускниками-філологами МАУП легко відкриваються наступні кар’єрні можливості:

  • викладання мовних дисциплін у навчальних закладах та репетиторство;
  • робота спічрайтером, журналістом або фахівцем з PR та маркетингу;
  • редакторська та/чи перекладацька діяльність у державних та комерційних компаніях.

Філологи з дипломом МАУП із легкістю працевлаштовуються в сферах, що потребують професійного володіння рідною та іноземними мовами, роботи з усним і письмовим текстом.

Вступити на спеціальність «Філологія» в МАУП можна онлайн та навіть без ЗНО, якщо долучитися до спільної освітньої програми Академії з польськими та болгарським навчальними закладами.

Не зволікайте з рішенням, і тоді ви матимете змогу скористатися знижкою 20% на суму першого платежу.

Відкривайте себе. Навчайтеся новому. Здійснюйте мрії з МАУП!

Звертайтесь за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Телефони приймальної комісії: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp) , (096) 490-49-00.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
03.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
2
Самая ублюдочная специальность из всех гуманитарных.